Поради

«Кузня Львів»: скляні перила для втілення індивідуальних дизайнерських рішень

Скло використовується для виготовлення вікон, балконів, оздоблення терас. Споживачам непросто було сприйняти те, що зі скла випускають сходи та захисні конструкції. Компанія «Кузня Львів» виготовляє перила зі скла у Львові. Сучасні конструкції безпечні та мають естетичний вигляд. Тому сьогодні все частіше скляні перила використовують для втілення сучасних дизайнів інтер’єру. 

Особливості перил із загартованого скла

Люди звикли сприймати скло як делікатний крихкий матеріал, який потребує особливого догляду. Проте для виготовлення перил та захисних конструкцій використовують особливі види матеріалу. Сучасні технології дозволяють виготовляти міцне загартоване скло, яке розраховане витримувати удари, механічні пошкодження, підвищені навантаження. 

Щоб розбити перила зі скла, потрібно прикласти чимало зусиль. Удар повинен бути великої сили. Проте навіть тоді скляна конструкція не становитиме безпеку для людини: пластини розсипаються на шматки з тупими кутами. Тобто поранитися такими уламками неможливо. Матеріал не містить агресивних чи небезпечних для здоров’я речовин, тому вважається екологічним. 

Переваги скляних перил

Перила зі скла підходить для різноманітних інтер’єрів. Конструкцію можна вдало додати у класичний та футуристичний стиль. Популярність скляних конструкцій зумовлена й іншими перевагами:

  • Висока світлопропускна здатність, що дозволяє візуально збільшувати площу приміщення. 
  • Підвищена міцність конструкції, можливість витримувати великі навантаження, критичні температури.
  • Безпека матеріалу: скло не виділяє токсичних речовин, тобто повністю безпечне для здоров’я. 
  • Тривалий період експлуатації: термін придатності скляних конструкцій необмежений. 
  • Скло добре поєднується з різними матеріалами, які використовуються в дизайні інтер’єру (дерево, метал, кераміка та ін.). 
  • Невибагливий догляд: достатньо протирати від забруднень з допомогою очисників для скла. 

Скляні перила дозволяють створити легку невимушену атмосферу в кімнаті. Можливо обрати конструкцію з прозорого, матового чи декорованого скла. 

Популярні види скляних перил

Скло належить до матеріалів, з яких можна виготовляти різноманітні конструкції та втілювати найсміливіші проєкти дизайнерів. Дехто з замовників обирає оригінальні перила, проте більшість людей надають перевагу традиційним та найбільш поширеним видам скляних поручнів.

  • Перила повної висоти. Це повнозростові конструкції. Вони можуть виконувати функцію стіни. 
  • Перила з металевим каркасом. Такі конструкції мають підвищену міцність, скло виконує декоративну функцію. 
  • Окремо стояча скляна конструкція. Перила можуть встановлюватися без металевих чи дерев’яних елементів. 
  • Брекет-системи, які скріплюються металевими болтами. Перила прикріплюють до підлоги. 

Як замовити скляні перила у компанії «Кузня Львів»

Майстерня «Кузня Львів» займається виготовленням скляних перил різноманітних форм та стилів. Крім класичних варіантів, майстри виготовляють конструкції за індивідуальним дизайном. Таким чином вдасться створити унікальний інтер’єр у квартирі чи заміському будинку. Клієнти мають можливість обрати монолітні перила та конструкції з несучими металевими елементами. 

Майстерня пропонує безкоштовні консультації спеціалістів та розрахунок вартості роботи. У наявності скло різної товщини, що дозволяє виготовляти різноманітні варіанти огорожі. Компанія гарантує чіткість та високу якість виконаної роботи. На сайті майстерні можна переглянути приклади виконаних проєктів. Щоб отримати замовлення, потрібно заповнити запит на головній сторінці або зателефонувати за вказаними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments