Поради

«Мастодинон» від Bionorica: склад, показання та призначення

Чимало жінок у світі відчувають значні зміни в організмі перед настанням менструації. Зазвичай жінки скаржаться на біль, набухання молочних залоз, загальну слабкість. Препарат Mastodynon від виробника Bionorica допоможе полегшити фізичний стан в період ПМС. Перед використанням потрібно уважно ознайомитися з інструкцією та проконсультуватися з гінекологом.

Склад медичного препарату «Мастодинон» 

Лише невеликий відсоток жінок не відчувають дискомфорту перед настанням місячних. У більшості випадків менструація супроводжується болем в животі, грудях, набряками тіла. Жінки звикли терпіти незручності, проте гінекологи наголошують, що сильні болі не є нормою. Щоб полегшити дискомфорт, жінки часто займаються самолікуванням: купують БАДи чи розрекламовані неефективні препарати.

Прийом таких ліків має ще один ризик — викликає побічні ефекти у вигляді набору ваги, нудоти, болю в шлунку. Mastodynon належить до негормональних засобів та виготовляється на основі рослинних складників. Прийом препарату не має побічних ефектів, можна не боятися порушень метаболізму та гормональних збоїв. 

«Мастодинон» складається з рослинних компонентів, які правильно поєднані між собою:

  • Тигрова лілія: використовується як заспокійливий засіб для матки, має седативну дію. 
  • Стеблелист: допомагає нормалізувати менструальний цикл, полегшити біль під час місячних.
  • Грудошник гіркий: має заспокійливу дію, діє як легкий антидепресант.
  • Цикламен європейський: має антимікробну дію, бореться з запаленнями, зменшує збудливість нервової системи. 
  • Прутняк звичайний: використовується для нормалізації гормонального стану, зменшує пролактин (викликає мастопатію). 
  • Півник різнокольоровий: природне знеболююче, зменшує спазми, бореться з головними болями. 

Німецька фармакологічна компанія Bionorica відома як надійний виробник натуральних препаратів для полегшення жіночого стану під час місячних. Препарат «Мастодинон» негормональний, тому підходить для жінок з протипоказанням до гормональної терапії. 

Кому можна приймати Mastodynon

Гінекологи радять приймати «Мастодинон» у період МПС. Під час цього стану більшість жінок відчувають погіршення самопочуття, яке проявляється на фізичному та  емоційному рівні. Краплі допомагають зменшити головні болі, неприємні «тягнучі» відчуття внизу живота. 

Препарат допомагає нормалізувати менструальні виділення та врегулювати діяльність кишкового тракту в період ПМС. Багато жінок перед та під час місячних скаржаться на набряки грудей, больові відчуття в молочних залозах. Такі зміни спричинені гормональними збоями через збільшення пролактину. 

Mastodynon допомагає нормалізувати гормональний стан. Така властивість засобу дозволяє використовувати його для лікування безпліддя, яке спричинене недостатністю жовтого тіла. Біологічно активні компоненти м’яко регулюють гормональний фон. Щоб зменшити симптоми ПМС, потрібно пройти курс прийому засобу. 

Протипоказання до прийому «Мастодинону»

До складу Mastodynon не входять синтетичні чи небезпечні речовини. Тому небезпеки для здоров’я препарат не несе. Проте у деяких випадках його приймати не рекомендовано, наприклад, якщо у жінки спостерігається непереносимість до певних компонентів лікарського засобу. Не можна вживати «Мастодинон» під час лактації та жінкам, молодшим 18 років. 

Приймати ліки потрібно відповідно до інструкції. Передозування проявляється у вигляді розладів шлунково-кишкового тракту, діареї. Якщо доза медикаменту була перевищена, достатньо виконати симптоматичне лікування. Зберігати Mastodynon можна протягом чотирьох років у сухому захищеному від світла місці. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments