Здоров'я

Лікарі назвали найкориснішу ягоду для організму

Лікарі назвали однією з найбільш корисних ягід чорну смородину. Багато хто вважає, що найбільша кількість вітаміну C знаходиться в лимоні, але в чорній смородині його в чотири рази більше.

За словами медиків, також ця ягода багата каротинами, ефірна оліями, антоціанами, антиоксидантами, вітамінами K, E та P, дубильними речовини і багатьма іншими корисними елементами.

Вживання чорної смородини активує обмін речовин, зміцнює імунітет, зміцнює зуби і кістки, тонізує організм і знижує очний тиск при глаукомі. Ягода усуває сухість і свербіж шкіри, усуває втому очей при тривалому перебуванні біля комп’ютера і позитивно позначається на роботі серця.

Значний обсяг фолієвої кислоти в даній ягоді надає допомогу щодо зменшення впливу радіації на людський організм і виводить з нього свинець, ртуть, токсини і кобальт. Особливо позитивно з такою функцією справляється відвар, який приготовлений з сушених ягід.

Крім того, чорна смородина корисна при циститі, виразці, цинзі, холециститі, ревматоїдному артриті, авітамінозі, герпесі та інших хворобах, тощо.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button