Здоров'я

Вчені розповіли, чим люди будуть лікуватися в майбутньому

Фахівці заявили про те, що, можливо, в недалекому майбутньому, людина перестане лікуватися антибіотиками: лікар буде робити хворому спеціальний укол в руку, вводячи тим самим в тіло людини дозу наночастинок. Ці наночастинки і будуть боротися з інфекцією, позбавляти організм від шкідливих бактерій і залишати тільки хороші мікроорганізми.

23-01-16-foto-600x379-1

За заявою вчених, даний метод вже майже став по-справжньому реальним. Наукові співробітники з Університету Боулдер-Колорадо провели унікальне дослідження, яке показало, що наночастинки можуть винищити дев’ятдесят і два відсотка бактерій, які вже можуть опиратися різним лікарським препаратам.

Крім цього стало відомо, що наночастинки створювали з того ж матеріалу, що і напівпровідники, людське око не може їх розгледіти, а працювати вони починають, потрапляючи на світло.

Фахівці впевнені, що нове відкриття допоможе зробити величезний прорив в області медицини, побороти хвороби та інфекції, які стали стійкими до сучасних сильних антибіотиків, а також врятувати багато життів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button