Здоров'я

Кондиціонер: панацея від спеки або шкода здоров’ю

Багато офісних працівників схильні вважати кондиціонери на робочому місці прямою загрозою своєму здоров’ю. Про це повідомляється в прес-релізі рекрутингової інтернет-компанії HeadHunter.

Експерти з’ясували також рівень агресії в боях колег за пульт від кондиціонера і, в цілому, ставлення співробітників до літньої спеки.

foto_cikavosti_24.07.2014-07

З 1600 опитаних офісних співробітників кожен десятий висловив бажання, щоб у його конторі не було кліматичної техніки. І, як з’ясувалося, не дарма: кожен другий респондент незалежно від ставлення до використання кондиціонера,
зізнався, що вже не раз застудився через дуже низьку температуру, яку налаштували колегами. Сім відсотків опитаних поскаржилися, що постійно хворіють через штучну прохолоду.

Читайте також: Кондиціонер можна буде одягнути на себе

Експерти також дізналися, наскільки часто в офісах відбуваються сварки через кондиціонери і що роблять працівники, якщо одні постійно застуджуються, а інші скаржаться на спеку.

У разі, коли температурне сприйняття не збігається з кліматичними уподобаннями колег, кожен четвертий соромиться заявити про це, намагаючись впоратися зі спекою або холодом своїми силами (закутатися в светр, випити гарячого чаю).

Тим не менше більшість опитаних повідомила про готовність постояти за своє здоров’я. Так, 62 відсотки зізналися, що наполягають на своєму – переконують увімкнути або вимкнути кондиціонер, спираючись на свої відчуття. Подібне бажання створити комфортний для себе клімат у великому колективі нерідко призводить до конфліктів: 28 респондентів зізналися, що їм доводилося сваритися з колегами через різні погляди на температурний режим.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button