Поради

Лікування захворювань стопи у Подо Центрі Ольги Пашиної

Чимало людей у всьому світі стикаються з неприємними та болючими захворюваннями стопи. Тріщини на п’ятках, мозолі, зміна кольору нігтя не лише косметична проблема. Подо Центр Ольги Пашиної здійснює лікування грибка нігтів на ногах та усуває інші проблеми подології. Записатися на огляд можна на сайті, заповнивши заявку. 

Що таке грибок нігтя та як виникає хвороба

Оніхомікоз (або в народі грибок) належить до грибкових захворювань, які вражають нігтьову пластину на руках та ногах. Все ж грибок частіше розвивається на стопах. Збудниками захворювання стають види грибків Microsporum, Trichophyton та Epidermophyton. Колонії грибків харчуються кератином, яким багата нігтьова пластина. 

Оніхомікоз дуже легко передається серед людей через дотики, використання одних і тих самих речей, гарячу воду, взуття. Грибок любить тепле вологе середовище, тому найлегше його можна підхопити в басейнах, саунах, лазнях. Найчастіше грибок вражає людей у віці або тих, хто має ослаблений імунітет. Грибок нігтя не може призвести до летального випадку, проте хвороба значно погіршує якість життя людини, робить її вразливою до інших хвороб. 

Симптоми грибка нігтьової пластини 

Від моменту ураження до проявів хвороби проходить певний період. У різних людей він триває по-різному, залежно від їхнього фізичного стану. Прояви грибка можна помітити візуально за такими симптомами:

  • Нігтьова пластина змінює колір. Здоровий ніготь має рожевий відтінок. Уражений грибком покривається білими смужками, набуває жовтого чи сірого кольору. 
  • Ніготь стає товстішим, може покриватися тріщинками, деформуватися. Якщо грибок не лікувати тривалий час, пластина розшаровується. 
  • Поверхня нігтьової пластини зазнає змін. Здоровий ніготь гладенький та блискучий. При ураженні грибком ніготь покривається борознами, ямками. 
  • Біль при натисканні на ніготь. Людина відчуває дискомфорт під час ходьби та використання взуття. При грибковому захворюванні особа не може вести такий самий активний спосіб життя, як до зараження оніхомікозом. 

Як відбувається лікування грибка 

Людям, які помітили у себе зміни нігтьової пластини та підозрюють появу грибка, потрібно звернутися до професіоналів. Допомогти зможе подолог у Дніпрі, який займається лікуванням захворювань стопи. Не варто сподіватися, що грибок мине сам по собі. Лікування хвороби тривале та має проходити під наглядом фахівця. 

Для початку пацієнту проводять комплексну діагностику. Подолог оглядає місце ураження, слухає скарги пацієнта та бере на аналіз зразки тканин. Підбір методів лікування залежить від стадії захворювання, ускладнень чи наявності супутніх хвороб. Найлегше боротися з грибком на початковій стадії. Захворювання можна подолати за допомогою мазей та гелів. 

Лікування запущеного оніхомікозу потребує більше часу та передбачає прийом протимікробних препаратів. В середньому, лікування застарілого грибка триває кілька місяців. Центр Ольги Пашиної використовує лазер для лікування нігтьової пластини. Це безболісний метод, який підходить всім пацієнтам. 

Переваги лікування у Центрі Ольги Пашиної

Подо центр надає широкий спектр послуг пацієнтам, які страждають на захворювання стопи. Наприклад, люди можуть вилікувати грибок, врослий ніготь, позбавитися від порожнини під нігтьовою пластиною, тріщин на п’яті, позбутися болю в ногах. Заклад використовує сучасне діагностувальне та лікувальне обладнання. 

Подо центр орієнтується на клієнта та працює до повного подолання хвороби. Лікарі та медсестри постійно проходять навчання для удосконалення навичок. Усі процедури проводять з дотриманням строгих норм щодо безпеки медика та пацієнта. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button