Поради

Планування розсадки гостей на весіллі

Планування весілля – справа досить не проста і вимагає ретельних приготувань і розрахунків. Молодятам необхідно врахувати і продумати неймовірну кількість всіляких ситуацій і різних способів ходу самого весілля.

06-07-15-foto-600x391-1

Сьогодні ми поговоримо про план розсадження гостей у весільному залі. Багато хто думає, що це абсолютно не потрібне заняття, адже більшість гостей знайомі між собою і самі зможуть сісти саме туди, де їм зручно, і близько тих, з ким хотіли.

Але на ділі, не завжди буває все так, адже хтось із друзів може сісти ближче і цим самим зайняти місця батьків. Хтось може зовсім випадково опинитися сидячим рядом з неприємним йому людиною, що може зіпсувати свято. Буває й таке, що гості запізнюються, і вільні місця є тільки за дитячим столом. Коротше кажучи, на практиці все йде не завжди гладко і так, як би хотілося. Саме тому майбутні винуватці торжества просто зобов’язані подбає про все завчасно, і продумати і прописати хто і де буде сидіти. Таким детальним планом розсадження Ви забезпечите своїх гостей від неприємних сюрпризів, а також забезпечите їм добре сусідство, що створить веселу атмосферу всього свята.

План розсадження найкраще складати не відразу після того, як ви вибрали чи іншому любому місті, а десь за місяць до самого урочистої події. Адже тоді вже плюс-мінус будуть відомі імена тих гостей, які таки відгукнуться на ваше запрошення і прийдуть розділити з вами такий чудовий день. Але не поспішайте відразу ж йти і роздруковувати даний план в друкарні або агентстві, яке цим займається. Найкраще за тиждень до весілля переглянути даний список і відредагувати його ще раз. Це убезпечить Вас від помилок, і ви все ще зможете внести деякі корективи, які могли скластися в силу тих чи інших подій.

Відразу після цього красивий дизайнерський план розсадження можна давати в друк. Також не забудьте подбати про те, що вам буде необхідно кілька екземплярів даного плану. Один – той який бачитимуть гості, і за яким вони будуть шукати своє місце в залі. Оформлення даного плану може бути абсолютно різним, від простого списку до дизайнерської брошури з ілюстраціями столом і схематичним місцем розташування кожного з гостей. З верху плану розсадження можна написати ваші імена або ж назва ресторану, в якому буде все відбуватися. Найгарніший шрифт, яким буде написано «Марина і Максим» або ж «» будуть привертати до себе увагу гостей ще з самого початку, і вони без зусиль знайдуть своє місце за святковим столом. Ще два варіанти розсадження потрібно буде віддати в ресторан і адміністратору, щоб не виникало питань по сервіровці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button