Поради

Студія ліпного декору ErmitageDecor: цікаві ідеї для дизайну вашого дому

Галузь дизайну інтер’єрів постійно розвивається, пропонуючи цікаві небанальні ідеї для облаштування квартир, студій, офісних приміщень тощо. Студія дизайну ErmitageDecor https://ermitagedecor.com.ua/ua/3d-paneli-iz-gipsa-i-betona/ виготовляє 3D-панелі, гіпсові ліпнини, декоративні каміни, скульптури та ін. Замовити товари можуть клієнти зі всієї країни, адже замовлення доставляють у різні регіони. 

Що таке гіпсові 3D-панелі

Оформлення інтер’єрів декоративними гіпсовими 3D-панелями належить до  сучасного напрямку в дизайні приміщень. Причина популярності такого матеріалу криється у простоті його виготовлення, безпеці для людини, широкому виборі кольорової гами та конфігурації. Гіпсові панелі можуть мати різноманітну форму. Найбільш популярні геометричні узори, хоча можна виготовити покриття з будь-яким рельєфом. 

Гіпсові пластини найчастіше використовують для оздоблення стін квартир та будинків. Іноді їх кріплять на стелю. Авторський оздоблювальний матеріал дозволяє створити дійсно унікальний інтер’єр. До складу панелей входить гіпс, полімерні волокна та пластифікатор. Це дозволяє надати виробу будь-якої форми. У виробництві не використовуються формальдегід, фенол, стирол та інші небезпечні компоненти. 

Переваги об’ємних гіпсових панелей

Під час проведення ремонтних робіт люди повинні врахувати безліч факторів. Необхідно проаналізувати склад будівельних матеріалів, адже від їхньої безпеки залежить здоров’я мешканців. Обираючи гіпсові панелі в ErmitageDecor, можна бути впевненими у їхній екологічності. Та це лише одна з переваг матеріалу. До плюсів гіпсового декору належить: 

  • підвищення звукоізоляційних властивостей поверхні, на яку наноситься панель;
  • матеріал не боїться температурних коливань: покриття не піддається деформації під впливом холоду чи тепла;
  • при правильному монтажу панелей вони можуть служити тривалий час;
  • простота встановлення (можна кріпити на непідготовлені стіни);
  • можливість перефарбувати панелі в інший колір;
  • можна здійснювати локальний ремонт частини гіпсового покриття;
  • багатий вибір об’ємних малюнків, що дозволяє втілити різноманітні задуми в інтер’єрі. 

Де використовують гіпсові 3D-панелі

Об’ємні панелі з гіпсу здатні втілити в життя найрізноманітніші дизайнерські рішення. Перш за все панелі використовують для оздоблення стін. Вони заміняють шпалери, узори та інші оздоблювальні матеріали. Оздоблення стін 3D-панелями має неперевершений візуальний ефект. За їх допомогою можна зосередити увагу на окремих ділянках кімнати. 

Гіпсові панелі здатні зонувати простір у приміщенні, візуально розширювати його, що особливо актуально для помешкань з малою площею. За допомогою 3D-панелей вдасться візуально ділити на робочі зони великі лофти. Гіпсова обшивка у вигляді панно у спальнях, вітальнях додає приміщенням ефекту завершеності та затишку. 

Переваги співпраці з майстернею декору ErmitageDecor

Компанія ErmitageDecor є прямим виробником декоративних елементів з гіпсу для оздоблення інтер’єрів та фасадів будинку. На сайті https://crmium.com/uk/ представлені приклади робіт. Клієнти мають можливість замовити виготовлення ексклюзивних панелей. Майстри беруть до уваги специфіку кожної будівлі, щоб ідеально доповнити дизайн гіпсовою ліпниною. 

ErmitageDecor не лише виготовляє гіпсовий декор, а й займається реконструкцією вже готових виробів. Фахівці надають супутні послуги з нанесення позолоти на композиції, фарбують, збирають та розбирають гіпсові конструкції. Отримати консультацію щодо виготовлення декоративних елементів можна на сайті компанії та за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button