Відео

Літаючий мотоцикл (відео)

Гаражний винахідник Колін Ферз відомий широкій громадськості цілим рядом своїх виробів: кігтями Россомахи, магнітним взуттям, що дозволяє йому ходити вниз головою по металевій шпалі, підвішеної до стелі, скутером-вогнеметом і величезною кількістю інших цікавих, а часом і божевільних винаходів.

b408fbf1f38c375c96da0cbfddacd952

Його новітній виріб — літаючий велосипед, який він змайстрував за підтримки автомобілебудівної компанії Ford, що негайно і похвалився, виклавши відео в Інтернет і написавши невеликий пост у себе на сайті.

Керувати винаходом на перший погляд досить просто: досить грамотно розподіляти вагу тіла і можна летіти вперед або назад, залежно від того, куди їздець нахилився, розподіляючи вагу тіла. Та ж історія з нахилом вліво і вправо — достатньо трохи підняти, опустити ногу або трохи нахилитися убік.

 

Колін каже, що розібравшись зрозумів: управління дається складно, плюс до всього машину починає мотати в сторони, а іноді вона навіть практично входить у штопор, якщо мотори починають працювати на різних швидкостях. Кілька днів він намагався виправити ситуацію, але у двигунів є межа потужності, перевищуючи яку вони перестають синхронно працювати. Тим не менш він жодного разу не перекинувся і не впав зі своєї літаючої штуковини, що трохи засмутив «доброзичливців».

Винахідник планував встановити на байк хвостовий гвинт, який міг би допомогти стабілізувати літальний апарат, але служба доставки втратила мотор, який він замовив, тому Коліну довелося почати випробування без нього.

Кнопка «Наверх»
Закрыть