Технології

Люди втратили доступ до біткоїнів на суму близько $ 140 млрд

Загальна вартість біткоїнів, власники яких з тих чи інших причин втратили доступ до своїх електронних гаманців становить близько $ 140 млрд. Про це пише kod з посиланням на компанію з обробки даних про криптовалюта Chainalysis.

Image by Ilya Deryabin from Pixabay

За твердженням аналітиків, це близько 20% від усіх існуючих біткоїнів. Технологічні особливості біткоїнів дозволяють створити гаманець без реєстрації і перевірки особистості. Але на відміну від традиційних банків або платіжних систем, власник гаманця з криптовалютою не може скинути або відновити пароль, а може тільки створити адресу, на якій зберігаються гроші. При цьому пов’язаний з ним ключ буде відомий тільки власнику.

У грудні і січні зростання інтересу інвесторів до криптовалюти прискорив біткоїни кілька разів оновити свій історичний максимум, поки не досяг позначки в $ 42 тис. Wallet Recovery Services, що займається відновленням втрачених цифрових ключів від гаманців, відзначила зростання звернень в цей період. Компанія стала отримувати в три рази більше звернень (близько 70 запитів в день), ніж за місяць до цього.

Один з тих, хто втратив доступ до свого електронного гаманця, – програміст Стефан Томсон з Сан-Франциско. У нього зберігалося 7002 біткоїнів (близько $ 220 млн), які він отримав в 2011 році за створення ролика, що розповідає про технології біткоїну.

Пароль від гаманця, написаний на папері, був загублений. За його словами, він використовував вісім комбінацій, які виявилися неправильними. Тепер у нього залишилося всього лише дві спроби, інакше гаманець заблокується.

Ще одним не здійсненим доларовим мільйонером став Габріель Абед з Барбадосу, який втратив близько 800 біткоїнів (близько $ 25 млн). Це сталося після того, як його колега переформатував ноутбук, де зберігалися паролі.

Підприємець, Бред Ясар з Лос-Анджелеса отримав тисячі біткоїнів в перші дні існування технології, але потім втратив паролі від гаманців. Він безуспішно витратив сотні годин, намагаючись повернути доступ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button