Технології

Як зі сну не промахнутися: датчик руху з ефектом підсвічування на… унітазі

Творці Illumibowl майже рік витратили на розробку цього маленького пластикового ґаджета китайського виробництва.

Illumibowl поставляється в упаковці розміром з половину колоди карт. Це на диво проста конструкція — просто невелика біла пластикова коробочка з відсіком для батарейок (3 батарейки ААА не включені), круглим датчиком руху і кількома присосками на задній стороні.

Розташована на лівій стороні корпусу маленька кнопка дозволяє вибирати колір підсвічування. Поки ви не натиснете її, автоматично буде повторюватися цикл включення восьми різних кольорів.

У Illumibowl використовуються 5-мм світлодіод, розрахований на 100 тисяч годин використання, що припускає роки успішної експлуатації приладу. Він прикріплений до верхньої частини пристрою плоским, гнучким кабелем, що дозволяє обмотати провід поверх унітазу. Крім того, є пластиковий зажим для фіксації змотаного кабелю, якщо не потрібно його повна довжина.

Illumibowl легко прилипає до «фаянсовому трону» завдяки розташованим на задній частині корпусу чотирма крихітні присосками. На кінці світлодіодного шнура є інша присоска для його кріплення усередині обода унітазу, в найбільш забрдненому місці — так що не забувайте чистити його в першу чергу.

Завдяки датчику руху, при вашій появі в туалеті, включається м’яке, не осліплююче в нічний час підсвічування.

Як і слід було очікувати, є кілька недоліків. Не завжди кнопка перемикання кольору вільно натискається. У деяких примірниках вона здавлена корпусом. А після установки вибраного вами кольору, доводиться чекати перезавантаження датчика руху, щоб відновився цикл зміни кольорів.

Ці недоліки не такі значні, особливо враховуючи, що нічний «диско туалет» буде радувати вас довгі роки.

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments