Гумор

Магазинний злодій поскаржився поліції на охоронців

В американському штаті Джорджія, в окрузі Ґвіннетт, був заарештований чоловік, який спробував пограбувати магазин, а потім відбивався ножем від охоронців. Причому заарештований він був після того, як сам зателефонував у поліцію, щоб поскаржитися, що на нього напали.

Згідно поліції, Альфонсо Агілар (Alfonso Aguilar) був заарештований пізно ввечері 25 січня 2015 після спроби пограбувати магазин мережі Walmart і наступної після цього бійки з охоронцями.

1-31-01-2015-600-335

Охоронці магазину розповіли поліцейським, що побачили, як Агілар брав з полиць товари і ховав їх у себе в куртці, а потім вийшов з магазину. Охоронці попрямували за ним, а коли підійшли, представилися охороною магазину і попросили пройти з ними.

Чоловік відмовився, і тоді один з охоронців взяв його за руку і спробував відвести в магазин. Тоді Агілар вихопив з кишені ніж і почав розмахувати ним, намагаючись відлякати охоронців, а потім втік.

Охоронці повернулися в магазин, щоб викликати поліцію, але вони навіть не підозрювали, що сам злодій вже зробив їх роботу за них. Агілар подзвонив в поліцію і розповів, що на нього напали якісь хулігани. Це нагадує той випадок, коли грабіжник подав до суду на працівників ресторану, який він намагався пограбувати.

Він розповів поліцейським, що відбивався від них ножем в якості самооборони. Коли поліцейські прибули і почули версію охоронців, вони, зрозуміло, встали на їхній бік і заарештували злодія.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button