Гумор

Кіт Стаббс – перший кіт-мер у світі

Ось вже 17 років жителі містечка Талкітіні на Алясці наполегливо вибирають своїм мером кота Стаббса. Коли одного разу під час виборів виборців запитали, чим викликане рішення посадити у крісло голови міста домашню тварину, вони з посмішкою відповіли, що кращої кандидатури, ніж Стаббс, важко собі й уявити.

14612a288b7428812ae955c39c9d047a

«Невже не розумієте? Він кіт, і не стане обкрадати чесних мешканців міста, придумувати дурні закони і діяти всім на нерви. Ми любимо нашого мера, і це головне».
[ads2] Населення Талкітіні не перевищує 900 осіб, не дивно, що в такому маленькому містечку, яке більше нагадує невелике селище, вибори мають суто формальний характер, а жителі цілком можуть обійтися без офіційної влади, вибираючи з року в рік пухнастого улюбленця в мери. Сам Стаббс, вже літній і всіма шанований домашній кіт, навряд чи здогадується про те, яка роль у житті міста йому відводиться. Тварина вже звикла відвідувати різні фестивалі та офіційні заходи, красуватися своїм вусатим профілем в американських новинах і бути чимось на зразок місцевого талісмана. Населення Талкітіні обожнює свого мера, це, певно, унікальний випадок, коли глава міста нічого, по суті, не робить для його населення, але є об’єктом загальної любові. Ось, що значить котяча харизма!

Читайте також: 

У Кота Стаббса, як і у кожного поважаючого себе політика, є сторінка на Facebook. Заповнюють її дивакуваті городяни, викладаючи в мережу фото мера і всіляко їх коментуючи. Стаббс досить популярний в Інтернеті: у нього в друзях половина населення міста, і ще чимало американців, які знаходять незвичайного кота милим політиком. Кожен день глава міста Талкітіні п’є із келиха відфільтровану воду, в яку йому додають м’яту, – загалом, користується своїм високим становищем, так і тим, що його просто люблять.

Скільки ще проживе Стаббс турботами городян, невідомо, але будемо сподіватися, що ще кілька років він буде приносити щастя містечку Талкітіні і радувати його жителів.

Натхнення: planetanovosti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button