Поради

Masterpass – один гаманець для безлічі потреб

Сучасні українці майже щодня здійснюють купу оплат у мережі Інтернет. Онлайн шопінг, замовлення продуктів, сплата за рахунки. Щоби зробити усі ці операції більш безпечними та оптимізувати щомісячні платежі, доцільно підключити єдиний гаманець, у якому будуть зберігатися всі картки та форми – Masterpass від Mastercard.

Разом із цим додатком користувачі можуть особисто переконатися, як просто оплатити комунальні послуги, штрафи чи паркування, придбати одяг або товари для дітей, замовити піцу або їжу для всієї родини.

Чому Masterpass

Завдяки єдиному гаманцю Masterpass користувачу не потрібно щоразу вводити свої персональні дані в Інтернеті. Інформація про реквізити банківської картки, місце проживання тощо захищені від шахраїв та зловмисників, бо передаються у вигляді одноразового шифру, який неможливо розгадати. Персональні дані не розголошуються партнерам чи продавцям, а отже оплати стають безпечнішими.

До інших переваг Мастерпас можна віднести:

  • Мультивалютність. До гаманця можна прив’язати картки з будь-якою валютою. До того ж самим сервісом користуватися можна навіть у тому разі, навіть якщо ви не є держателем картки платіжної системи Мастеркард. Просто додайте необхідну інформацію до гаманця та здійснюйте покупки у будь-яких країнах світу.
  • Доступність. Користуватися сервісом можна з будь-якого носія – телефона, планшета, ноутбука чи персонального комп’ютера.
  • Відсутність комісій. Мастеркард не стягує додаткових платежів за користування гаманцем Masterpass, використання також є безкоштовним.

Як користуватися гаманцем Masterpass

Перше, що потрібно зробити, це зареєструватися у додатку Masterpass. Створіть свій обліковий запис, щоб отримати доступ до всіх функцій гаманця:

  1. Перевірка балансу та статусу карток.
  2. Статистика власних витрат.
  3. Історія платежів та грошовий оборот, курси валют тощо.

Після того, як ви додасте картки до гаманця, оплата на сайтах буде відбуватися значно швидше. Вам не потрібно буде кожного разу вводити реквізити та свої персональні дані. Просто виберіть пункт «Оплата через Masterpass» та картку, якою бажаєте розрахуватися. Система сама зашифрує та направить продавцеві потрібну інформацію, а з карки буде списана необхідна сума. За бажанням, ви можете додатково підтвердити списання коштів з вашої картки за допомогою 3D secure та одноразового коду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button