Авто

Mazda заявила, що електромобілі більше шкодять екології, ніж дизельні машини

Mazda заявила, що електромобілі більше шкодять екології, ніж дизельні машини. Представники компанії стверджують, що, в першу чергу, це стосується пристроїв з ємними акумуляторними батареями, які розраховані на довгі поїздки.

Компанія Mazda пояснила, чому вона встановила на свою нову модель MX-30 батарею, ємністю всього 35,5 кВт/год, яка розрахована лише на короткі поїздки. Як зазначив директор з досліджень Крістіан Шульц, вони зробили це, щоб зменшити вплив на екологію. Він додав, що в довгостроковій перспективі невеликий розмір батареї призведе до меншої кількості викидів вуглецю, ніж у дизельних машин.

У компанії впевнені, що порівнювати шкоду електромашин та дизельних автомобілів для екології в короткостроковій перспективі — неправильно, оскільки батареї, розраховані на поїздки на далекі відстані, будуть на практиці сильніше шкодити навколишньому середовищу, ніж дизельні машини.

Компанія підрахувала, що батарея на 95 кВт·год спричинить більшу кількість викидів через ємність, а її виробництво і утилізація найбільше вплине на екологію.

 

Mazda посилається на дані по генерації електроенергії в 2019 році в Європі. Проте дані з вуглецевого сліду будуть різними в залежності від регіону проживання власника. Приміром, він буде значно нижче, якщо машина експлуатується в районі, який працює на енергії з нульовим рівнем викидів або якщо компанія виробляє батареї на своїх підприємствах, що працюють на зеленій енергії.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button