Авто

Мерседес додає три компактних гібрида в лінійку

Після того, як Mercedes-Benz почав продавати модернізовані моделі E-класу, включаючи гібридні версії зі штекерним роз’ємом, деякі з яких були продані раніше, тепер починається продаж ще трьох електромобілів виробника в компактному класі: CLA 250 e Coupе, CLA 250 e Shooting Brake і B 250 e.

Вихід на ринок розпочнеться влітку. GLA з гібридним приводом зі штепсельним з’єднанням з’явиться через кілька тижнів. Принаймні, з B 250 e, який не слід плутати з електричною версією попереднього покоління (2014-2017), яка також називається B 250 e, ймовірно, сталася затримка: коли в серпні 2019 року було оголошено про випуск гібрида в класі A і B, було сказано, що продажі B 250 e почнуться “через кілька тижнів” – в той час як версії класу A (компактний автомобіль і седан) можна буде замовити відразу ж. Тепер ці тижні перетворилися на місяці.

Нові гібриди від Mercedes-Benz

Але система приводу однакова для всіх компактних гібридів PHEV: двигун внутрішнього згоряння – це 1,33-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун, який видає 118 кВт. Потужність системи з 75-кіловатним електричним двигуном становить 160 кВт, максимальний крутний момент системи – 450 ньютон-метрів.

Синхронний двигун з постійними магнітами розташований у спеціально розробленої гібридної силової головки для восьмиступінчастої коробки передач з подвійним зчепленням. Хоча три моделі є автомобілями з поперечним розташуванням двигунів, гібридний привід слідує тим же технічним принципам, що і відповідний компонент автомобілів з поздовжніми двигунами. До речі, електричний двигун також замінює класичний стартер. Максимальна швидкість для всіх моделей становить від 235 до 240 км/год, в електричному режимі можлива швидкість до 140 км/год.

Автомобілі оснащені високовольтними акумулятором потужністю 15,6 кВт-год, що трохи більше, ніж в більшості подібних автомобілів. Електричний радіус дії повинен становити до 69 кілометрів відповідно до WLTP, а у значеннях NEDC, все ще вказуються Daimler, в деяких випадках – до 79 кілометрів. Однак, в повсякденному використанні, швидше за все, більший вплив зробить інша особливість: Мерседес також пропонує зарядку постійним струмом для своїх компактних моделей PHEV.

Бортовий зарядний пристрій змінного струму досягає 7,4 кВт, а це означає, що час зарядки від 10 до 100% має становити 1:45 години. Зарядка постійним струмом скорочує час зарядки з 10 до 80 % до 25 хвилин. Якщо припустити, що чиста потужність становить 14 кВт-год, то це означає, що зарядна потужність становить близько 24 кВт. Однак бортовий зарядний пристрій потужністю 7,4 кВт і функція зарядки постійним струмом доступні лише в якості опцій. Обидві функції також можуть бути дооснащенні.

Ймовірно, Daimler також сприйняв затримку в B-класі як можливість переглянути розрахунок ціни: в оголошенні, зробленому в серпні 2019 р., ціна початкового рівня B 250 e раніше становила 37 663 євро – тепер вона дорівнює як мінімум 39 347 євро. Ціни на Купе A-класу залишаються незмінними: 36 943 євро (компактний автомобіль) і 37 300 євро (седан), в той час як Купе CLA варто 42 453 євро, а вартість Shooting Brake – 43 191 євро. У повідомленні Daimler поки не згадує про ціни на відсутні GLA 250 e.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button