Авто

Pirelli прискорить процес розробки шин за рахунок нового симулятора

Pirelli оголосила про запуск симулятора, який допоможе прискорити розробку та випробування нових шин.

Створений компанією VI-grade симулятор включається в себе цілий 210-градусний панорамний екран діаметром 7,5 метра і закріплений нерухомо автомобіль, в якому імітуються умови руху на реальній машині — через сидіння, рульове колесо, ремені безпеки і різні вібраційні системи відтворюється робота підвіски і двигуна в русі.

Pirelli ускорит процесс разработки покрышек за счёт нового симулятора

Pirelli

На екрані можна зображати різні дорожні умови, імітувати різні стилів водіння і створювати симуляцію поїздки по реальних трасах для перегонів. З пульта управління можливо запрограмувати симулятор для відтворення різних технічних характеристик будь-якої шини або автомобіля.

Отримані під час роботи на симуляторі результати реєструються, вимірюється взаємодія шини з дорогою, а також всі інші параметри, які мають відношення до поведінки шини. Зібрана інформація надалі аналізується та порівнюється з суб’єктивними відчуттями людини, яка працювала на симуляторі.

Pirelli ускорит процесс разработки покрышек за счёт нового симулятора

Pirelli

Новий симулятор дозволить Pirelli в середньому на 30% скоротити час розробки нових шин, а також дасть можливість знизити кількість реальних шин-прототипів заради турботи про довкілля. Надалі в Міланському політехнічному університеті з’явиться ще один симулятор — динамічний симулятор для відтворення поперечних і поздовжніх прискорень, а також обертань дозволить шинникам у віртуальному світі отримувати ще більш детальну інформацію про шини.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button