Поради

Металочерепиця для даху «Монтеррей»: переваги вибору покрівельного матеріалу

Відносно недавно з’явилася металочерепиця, яка настільки полюбилася забудовникам, що сьогодні вона є найпопулярнішим варіантом серед покрівельних будматеріалів. Популярність вона набула завдяки не тільки зовнішньому вигляду, але й своїм унікальним технічним властивостям. Відмінними рисами цього виду покрівельного матеріалу є високі показники зносостійкості, великий вибір кольорів, а також простота виконання монтажних робіт. Свою назву матеріал отримав завдяки схожості з класичною черепицею, тільки відрізняється від неї використанням для виготовлення сталі.

Конструктивні особливості та етапи виготовлення

Металочерепицею називається тонколистовий матеріал, профілювання якого виконується холоднокатаним способом. Для отримання зносостійкого та міцного покрівельного прокату використовується сталь з додаванням до її складу міді з алюмінієм. Верхній шар покривається полімерами, які виконують не тільки декоративну, але й захисну функцію.

Перевага застосування холоднокатаного способу виробництва полягає у тому, що готова продукція відрізняється більш високими показниками міцності, ніж при використанні технології гарячого прокату. Зовнішній шар захищає матеріал від негативного впливу вологи, виключаючи ймовірність формування корозійних процесів. виготовляється на спеціалізованому обладнанні, а підсумкова вартість виробу залежить від товщини сталі, типу профілю та виду використовуваного для зовнішнього покриття полімеру.

Різновиди профілів та переваги металочерепиці «Монтеррей»

Металочерепиця класифікується на види за типом профілю. У продажі представлене велике різноманіття моделей, але одними з найпопулярніших та затребуваних продуктів є вироби «Монтеррей». Головною перевагою такого типу профілю є можливість застосування на будь-яких видах дахів, незалежно від складності їх конструкцій. Важливо тільки враховувати величину кута скату, значення якого повинно бути не менше 14 градусів. Віддаючи перевагу металочерепиці «Монтеррей» для облаштування даху, необхідно врахувати всі переваги її використання:

  1. Тривалий ресурс експлуатації, який становить не менше 50 років.

  2. Широкий температурний діапазон експлуатації — від -50 до +70 градусів.

  3. Стійкість до великих навантажень, що досягається специфікою конструкції профілю.

  4. Стійкість до впливу вологи, що виключає ймовірність формування корозійних слідів.

  5. Простота монтажу та доступна вартість, що і робить металочерепицю «Монтеррей» однією з найпопулярніших серед всіх видів.

Виробляється цей вид покрівельного матеріалу стандартних розмірів. Довжина становить від 0,5 до 9 метрів, а ширина має стандартне значення 1,18 м. Вибираючи металочерепицю «Монтеррей», забудовник отримує ще дві додаткові переваги — мінімальну кількість відходів і простоту процесу укладання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button