Технології

Домашня очисна система Hydraloop заощадить до 85% води (фото+відео)

Компанія Hydraloop змінює уявлення про те, що для очищення стічних вод потрібні величезні складні споруди. Розроблену нею установка можна використовувати в будь-якій будівлі, в тому числі в приватних квартирах і будинках. Вперше система була представлена торік, на CES 2020 і тоді вона отримала кілька нагород. На CES 2 021 Hydraloop також демонстрував свій пристрій.

Про розробки Hydraloop знятий документальний фільм Brave Blue World («Прекрасний блакитний світ»), доступний на Netflix. Його зйомки проводилися на п’яти континентах, в ньому висловлюються думки щодо зміни клімату і водного середовища і розповідається про способи використання води в різних місцях по всьому світу.

Основна мета Hydraloop – створення компактних систем очищення води, придатних для застосування в офісах, готелях, багатоквартирних і приватних будинках. Серед останніх моделей компанії – установка Cascade, орієнтована на обслуговування великих підприємств, і невелика H600, яка підходить для домашнього використання.

Побутовий водоочищувач для дому та квартири

Пристрої Hydraloop призначені для збору стічних вод з пральних і посудомийних машин, ванн і душових, а також систем кондиціонування для подальшого очищення і дезінфекції. Оброблену таким чином воду можна повторно витрачати на побутові потреби, однак для пиття і приготування на ній їжі вона непридатна.

Модель Hydraloop H600 виконується у вигляді модуля розміром, відповідним великої побутової техніки. Для її зовнішніх панелей пропонується три варіанти колірної обробки: синій, бежевий і червоний. Установка здатна очищати до 1000 літрів на добу, тобто майже 360 кубічних метрів води на рік. Такої продуктивності цілком достатньо для домогосподарств і невеликих підприємств. У модельному ряду Hydraloop також присутня менш потужна H300, яка може обробляти 530 літрів води в день.

Домашня очищення технічної води

Завдяки компактним розмірам домашнім моделям Hydraloop можна знайти місце навіть в міській квартирі. З їх установкою впорається будь-який кваліфікований сантехнік. Очисну систему потрібно тільки під’єднати до водопроводу та електромережі. За рік система витрачає близько 175 кВт • год, тобто в приблизно в 2 рази менше, ніж сучасний холодильник.

Очисні системи Hydraloop готові до роботи відразу після підключення. За заявою виробника, такі установки дозволяють очищати і повторно використовувати до 85% від всієї споживаної в домогосподарстві води.

 

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button