Різне

Міфи про жіночі колготки

250-kolhotyКолготки – один з найважливіших елементів жіночого гардеробу. Але, незважаючи на їхню популярність, про вибір колготок та їх властивості ми знаємо ще дуже мало. Отож, які найпоширеніші помилки про жіночі http://kolgotochki.com.ua/?

Міф 1. Чим більший DEN, тим міцніші колготки.
Насправді це не так. Кількість DEN не є гарантією міцності, а всього лише позначає щільність волокна.

Міф 2. Чорні сліди на шкірі можуть залишати лише чорні моделі колгот.
Це не правда. Барвники дисперс-червоний-3 і дисперс-оранжевий – 3, що використовуються у виробництві синтетичних колготок і жіночої білизни, можуть бути присутніми в колготках як чорного, так і тілесного кольорів.

Що характерно, ці барвники застосовуються при виготовленні як бюджетної, так і дорогої продукції.

Міф 3. Якщо колготки «фарбують» шкіру – після прання цей ефект зникне.
Неправда, нещадно експлуатована багатьма продавцями. Прання абсолютно не позбавляють колготки від подібного ефекту. Більше того, такі «дисперсійні» колготки нерідко стають причиною серйозної алергії на шкірі.

Міф 4. Вітчизняні виробники виготовляють колготки з лайкрою не гірше, ніж закордонні.
Стовідсоткова неправда. Наші виробники не мають офіційного дозволу на використання технології «Lycra only by DuPont». Також для виготовлення таких колготок необхідне спеціальне обладнання, здатне якісно вплітати в пряжу лайкрову нитку. А це означає, ні теоретично, ні практично у нас не можуть виробляти вироби з цим матеріалом.

Міф 5. Маркування ПА (РА) або 3D позначає найякіснішу продукцію.
Ці написи не вказують на якісність колгот. Маркер ПА (РА) позначає, що перед вами колготки зі стовідсоткового поліаміду, який характеризується малою пружністю. А позначення 3D вказує на особливість складу: на відміну від звичайних, в таких колготках в 3 рази більше еластану або лайкри.

Міф 6. Колготки з блиском неодмінно містять у собі лайкру.
Блиск залежить від виду та якості поліамідних ниток, які використовується при виробництві колготок, а не від процентного вмісту в них лайкри.

Міф 7. Вони тільки з морозу !..
Можливо, ви не раз чули дивну думку про те, що якщо колготки відразу ж після покупки покласти в морозилку, вони стануть міцнішими і будуть носитися довше. Вражаюче, але це дійсно так. Самі ж виробники не можуть точно пояснити цей феномен, бо не тестують вплив холоду на якість колготок.

Багато жінок схильні відносити цю корисну пораду до розряду міфів, і все через те, що неправильно використовували його на практиці. У морозильну камеру колготи потрібно класти абсолютно сухими. Лише в такому разі можна розраховувати на бажаний результат.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button