Різне

Гра SimCity. Огляд

Отже, в SimCity 2013 ви – мер великого міста, фактично мегаполісу. І це ціла система, на опрацювання якої автори гри витратили дуже багато часу і сил. Гра постійно змушує вас стежити абсолютно за всім. В одному місці все гаразд, в іншому вже хаос. Тільки поправили щонебудь в одному кінці міста, щось трапилося в протилежному. І це не кажучи про таку важливу річ, як ресурси. Загалом, коли змогли http://gama-gama.ru/, в новій версії ресурси – джерело всіх проблем.

simcity_500

Але не тільки! Зрозуміло, в 2013 році в такій грі не обійтися без проблем забруднення навколишнього середовища. А що тут постійно коїться з нестачею води! Таке відчуття, ніби мегаполіси найближчого майбутнього будуть відчувати дефіцит всього, що тільки можливо. І навіть забавно, що в даній грі саме вода може заподіювати гравцям стільки незручностей. Це, виявляється, куди небезпечніше раптового нашестя живих мерців або появи НЛО.

До речі, такі от приколи розробників, напевно, радують сильніше будь-яких інших подій в SimCity. Але якщо всілякі споруди, капризи жителів міста, природні катастрофи ми бачили і в інших симуляторах життя, то ось соціальна складова – це те, що в першу чергу відрізняє SimCity від конкурентів. Цікава особливість новинки в тому, що мегаполіс поділений на райони, а споруда відразу декількох міст куди цікавіше при грі з сусідами, з якими відбувається обмін ресурсами, вибір найбільш важливих для інфраструктури будівель, загальні рішення, що впливають на розвиток міста мрії.

Звичайно, це передбачає спілкування гравців і неодмінні конфлікти, однакових думок не буває. На жаль, на даному етапі ця фішка реалізована, м’яко кажучи, не дуже … По-перше, нова SimCity, на диво, не така вже й масштабна «міська стратегія», принаймні, для 2013 року. Масштаб забудови якось навіть менше, ніж в оригінальній частині. Можливо, так видається через покращену картинку, на тлі якої очікуєш якихось немислимих розмірів мегаполіса, за горизонт. А виходить у результаті ну максимум містечко на пару сотень тисяч жителів. Це не те що б мінус грі, але напевно багато відчують деяке розчарування.

Але з іншого боку, SimCity стала складнішою і рідко прощає помилки. Тут важливий вибір спеціалізації, тобто, на чому ви зробите акцент у своєму мегаполісі. Промисловість, гральний бізнес, туризм … Дорого, але на все відразу не вистачить ресурсів, тому треба визначатися з самого початку. Стежити потрібно і за корінними жителями, і за туристами, і за порушниками спокою – за дуже багатьма. І тим, хто ніколи не мав справу з Sim – подібними іграми, може бути дуже непросто.

Загалом, SimCity 2013 – відмінний містобудівний симулятор, але онлайн-спрямованість псує враження точно так само, як і в 2012 році було з Diablo 3. Хто пристосується до цієї системи – тому пощастило, всім іншим рекомендую не витрачати дорогоцінний час і постаратися отримати задоволення від того, що можливо без допомоги інших гравців.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button