Земля

Місто в Нідерландах стане першим у світі, в якому заборонять рекламу м’яса

Голландське місто Харлем стане першим у світі, в якому заборонять рекламу м’яса в громадських місцях з метою скорочення його споживання і викидів парникових газів.

Харлем розташований на захід від Амстердама, його населення становить близько 160 000 осіб. З 2024 року після того, як м’ясо було додано до списку продуктів, які, як вважається, сприяють кліматичній кризі, в місті буде заборонена його реклама.

Реклама буде заборонена на автобусах, притулках і екранах в громадських місцях Харлема. Вже зараз це рішення викликало скарги сектора м’ясної промисловості. Його представники вважають, що муніципалітет “заходить занадто далеко, кажучи людям, що для них краще».

Недавні дослідження показують, що на світове виробництво продуктів харчування припадає одна третина всіх викидів, що викликають нагрів планети. При цьому тваринний сектор в два рази перевищує рівень забруднення, який показує рослинна промисловість.

Це відбувається, тому що вирубуються ліси для випасу тварин, а також використовуються добрива, багаті азотом, для вирощування корму для тварин. Тваринництво також виробляє велику кількість метану, потужного парникового газу.

Дослідження Грінпіс показують, що для досягнення мети ЄС щодо нульового рівня викидів до 2050 року споживання м’яса має бути скорочено до 24 кг на людину на рік у порівнянні з поточним середнім показником у 82 кг.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments