Здоров'я

Жінка 40 років не користувалася кремом від сонця. Подивіться, що стало з її шкірою (фото)

Фотографію використовували для статті про небезпеку раку шкіри.

Image by Marijana from Pixabay

Хоча Сонце необхідно для життя на Землі, воно небезпечно для шкіри при тривалому впливі. Важливо, що захисний крем треба наносити на всі ділянки тіла, які піддаються впливу ультрафіолету. Фотографія, опублікована лікарем Аві Біттерманом, дерматологом з Нью-Йорка, в соцмережах, доводить це.

На знімку зображена 92-річна жінка, яка понад 40 років наносила сонцезахисний крем на обличчя, але не на шию, і різниця очевидна. Пост в соцмережах став вірусним незабаром після публікації.

Зображення використовували для статті про рак шкіри і старіння, щоб продемонструвати важливість захисту від сонця в Journal of the European Academy of Dermatology and Venereology.

На шкіру, як на орган, можуть безпосередньо впливати зовнішні чинники, такі як УФ-випромінювання, невидиме, але небезпечне. Воно пошкоджує клітини шкіри і призводить до розвитку меланоми — раку шкіри, — який, за даними Американського онкологічного товариства, є найбільш поширеним типом раку.

Однак впливу УФ-випромінювання можна запобігти і для цього є спеціальні засоби. За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань, всі, крім дітей молодше шести місяців, повинні наносити сонцезахисний крем і носити капелюх, щоб запобігти впливу сонячних променів.

Враховуючи, що сонцезахисний крем стає активним тільки приблизно через п’ятнадцять хвилин, його слід наносити на шкіру перед виходом на вулицю, і оновлювати кожні дві години.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments