Фото

Мода і стиль у деталях. Нові обличчя ґаджетів

Щоб виділитися з натовпу, вже не достатньо мати найкращу модель телефону. Багатьом хочеться чогось оригінальнішого. Цікаве рішення пропонує компанія SkinOn, що випускає модний «одяг» для мобільних пристроїв – вінілові наклейки та чохли для телефонів і планшетів, для ноутбуків, ігрових консолей, плейерів і відеокамер GoPro, що забезпечує крім яскравого зовнішнього вигляду їх надійний захист від пилу, подряпин і випадкових пошкоджень.

Зовнішній вигляд аксесуарів цієї марки постійно оновлюється, з’являються нові лінійки чохлів і скінів у відповідності з останніми модними тенденціями і напрямами. Зараз в усьому світі дуже популярна у США молодіжна субкультура Swag, яку дизайнери SkinOn також не оминули увагою.

skinon1-480x480

«Swag» не має дослівного перекладу, але приблизне значення слова – «крутий» смак у всіх напрямках, в тому числі, і аксесуарах.

Читайте також: Оригінальні ґаджети

skinon3-480x480

Головне, щоб у зовнішньому вигляді, поведінці, захопленнях були присутні певні модні елементи.

skinon4-480x480

Крім звичайних написів і малюнків в стилі Swag, в колекції дизайнів чохлів і вінілових наклейок SkinOn можна замовити дизайн з логотипом самого культового «свегерского» бренду вуличного одягу останніх двох років Supreme.

skinon-480x480


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button