Різне

Як підібрати мебель для офісу

ofiss_dlia_mebeli_250Перше правило, якого потрібно дотримуватися, на думку дизайнерів приміщення, це поділ простору на зони, в яких перебуватимуть співробітники однієї професійної приналежності. А також, правильний розподіл цих зон на великі і менші, залежно від кількості співробітників. Крім цього необхідно підібрати меблі та їх колірну гаму так, щоб вона відповідала корпоративній символіці офісу.

Ще одна важлива деталь при добірці меблів для офісу – це правильність розмежування робочого простору. Це дає можливість захистити робочу зону від втручання і присутності сторонніх, з одного боку, а з іншого боку дозволяє забезпечити ефективну і повну взаємодію між співробітниками одного відділу.

Наприклад, невисокі перегородки і округлі стільниці офісних меблів, на думку психологів, дозволяють відчувати людині захищеність і абсолютно не заважають роботі. На думку тих же психологів, однією з головних тенденцій у розміщенні офісних меблів, повина бути заборона на розміщення робочого столу спиною до відкритого простору.

Пов’язано таке правило з підсвідомим бажанням людини подивитися за спину і захиститися. Однією з головних тенденцій сучасних європейських офісних меблів, є округла або повністю кругла форма всіх предметів меблів.

Завдяки відмові від гострих кутів і звичайних прямокутних форм, це дозволяє створити в такому приміщенні сприятливі умови для роботи, а так само підтримувати у працівниках корпоративний і товариський дух. Меблі круглої і овальної форми, завдяки своїй специфіці, сприяють підвищенню взаєморозуміння та аналізу при прийнятті рішення, а сидіння незвичайної форми допомагають розвинути політ фантазії.

Важливо також створити позитивний та серйозний імідж компанії вже у рецепції. Для цього вартує http://ofspace.ru/ при облаштуванні офісу необхідно чи не в першу чергу: як відомо, проводжають-то по розуму, але зустрічають “по одягу”, і саме в приймальній компанії формується найперше враження про фірму, закладаються основи майбутньої співпраці з клієнтами та партнерами.

У поняття офісні меблі входить величезна кількість різноманітних типів меблів – це і комп’ютерні й робочі столи, стільці і крісла різних призначень, тумбочки, шафи, стелажі, стійки і полиці. Але, як правило, офісні меблі ділять на дві категорії – це меблі для працівників і меблі для керівника. До другого типу належить дуже дорогі меблі, зроблена з найякісніших матеріалів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button