Поради

Можлива любов на відстані?

Дуже багато людей, яких цікавить питання, чи можлива любов на відстані, чекають настанов і порад від психолога. Мудрі слова: розлука для любові – те ж що вітер для полум’я: слабку любов – погасить, а більшу роздує сильнішою.

11-09-15-foto-600x400-1

Любов на відстані – що робити?

Дуже важко і болісно доводитися в розлуці двом люблячим серцям. Тому що постійно виникає бажання бачити один одного, чути, обіймати, цілувати. Але раз вже життєва ситуація склалася так, що довелося розлучитися на якийсь час, тоді доведеться прийняти і подолати це випробування.

Дуже складно при розлуці усвідомлювати, що твоя кохана людина ніби і є, а в той же час її немає поруч. Особливо важко якщо до розлуки ви весь час проводили разом.

Перед майбутньою розлукою вам варто обговорити майбутнє розлучення, з’ясувати чи існує хоч один шанс зберегти свою любов, є плюси і мінуси таких відносин.

Відстань – не перешкода для любові

Можлива любов на відстані – можлива, але за умови:

  • Любов у вас взаємна і повноцінна, тобто з наявністю сексу. У наш час молоді люди часто кричать про високі почуття, не відчуваючи їх. Говорячи один одному про кохання, не плутайте його з пристрастю. Пристрасть і любов – зовсім різні почуття. Без взаємної любові стосунки на відстані абсолютно неможливі. Що стосується сексу, якщо у вас його не було, то вас нічого не пов’язує, тому за короткий період часу ви навіть забудете про існування один одного.
  • Ви знаєте точно, на який період розлучаєтеся, тобто дату наступної зустрічі. Взагалі, це дуже важливий психологічний момент. Знаючи точну дату приїзду коханої людини, набагато простіше чекати. Ти усвідомлюєш, скільки конкретно часу залишається до вашої зустрічі. Багато дівчат люблять фантазувати, як пройде зустріч після довгої розлуки, і завжди рахують дні до повернення.
  • Ви довіряєте один одному. Без взаємної довіри у вас нічого не вийде, відстань вб’є любов. З самого початку почнуться ревнощі, які плавно перетечуть у сварки та у взаємні докори. А часті сварки приведуть до повного розриву відносин.

Натхнення: womanadvice.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button