Поради

Який подарунок зробити Рибам (відео)

Риби – це природжені мрійники. Природа наділила їх м’яким характером. Вони мрійливі і вразливі, тому для них потрібно вибирати особливі, витончені подарунки. Практичні речі, які використовуються в побуті, можуть поранити чутливих і романтичних Риб.

11-12-14-foto-550x406-1

Оригінальні подарунки для Риб

Постарайтеся заглянути в глибину душі Риб і зрозуміти їх тонку натуру. Не пошкодуйте часу на пошуки гідного подарунка для них. Це має бути щось чуттєве, романтичне і незвичайне.

Відразу відмовтеся від грубих і банальних предметів побуту. Такий подарунок Риби можуть сприйняти, як формалізм.

Рибам подобаються милі сентиментальні речі. Їм сміливо можна дарувати зворушливі м’які іграшки, сердечка і навіть сертифікат на шматочок Місячної поверхні. Подібні речі показують ваші почуття до них, і Риби цього ніколи не забудуть.

Вручаючи їм подарунок, відмовтеся від пафосних слів і завчених напам’ять чужих віршів. Всі ваші слова повинні йти прямо від серця. Риби відчувають фальш, і вона їм дуже не подобається.

Подарунки для чоловіка-Риби

Чоловік-Риба має гарний смак. Йому сміливо можна дарувати предмети мистецтва, вироби і авторські сувеніри. Головне, щоб ваш подарунок володів душею і показував ваші почуття по відношенню до нього.

Цей чоловік оцінить подарунок, зроблений своїми руками. Адже ви витратили на його створення свій час і сили.

Ідеальний подарунок для чоловіка-Риби повинен радувати око, бути приємним на дотик і виділяти ніжний вишуканий аромат.

Подарунки для жінки-Риби

Жінка-Риби від природи володіє потужною інтуїцією. Багато хто з них захоплюються магією. Для такої жінки прекрасним подарунком буде кришталева куля, колода карт Таро, магічна книга в шкіряній палітурці або сонник у подарунковому виданні.

Якщо ви даруєте їй квіти, то подбайте про те, щоб букет був свіжим і видавав тонкий аромат. Величезні яскраві квіти не для неї. Найкраще вибирати квіти в пастельній кольоровій гамі.

Ювелірні прикраси для неї повинні теж бути незвичайними. Прикраси для жінки-Риби повинні бути вишуканими і витонченими. Звичайний браслет або сережки, навіть дуже дорогі, ці жінки ніколи не надінуть. Вони повинні виділятися з безликої маси, а не зливатися з нею.

Подарунки для дитини-Риби

Ці діти дуже розважливі і до всіх питань підходять вкрай ґрунтовно з юного віку. Від них не можна відкупитися звичайною лялькою або машинкою. Бажано заздалегідь дізнатися у них, чого вони хотіли б отримати в подарунок, про що вони дійсно мріють. Бажання у них можуть бути дуже незвичайними, але і дитина-Риби дуже не схожа на інших дітей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button