Здоров'я

Молоді жінки часто ігнорують симптоми серцевого нападу

Молоді жінки схильні ігнорувати і не визнавати ранні симптоми інфаркту, що насувається, такі як біль у грудях і запаморочення, зволікаючи з отриманням екстреної медичної допомоги, твердять американські вчені з Єльської школи громадської охорони здоров’я.

26-02-15-foto-600x337-1

При цьому фахівці попереджають, що молоді жінки з множинними факторами ризику та сімейним анамнезом хвороб серця не повинні вважати, що вони занадто молоді, щоб мати серцевий напад.

У дослідженні вчені вивчили 30 жінок у віці від 30 до 55 років, які були госпіталізовані з гострим інфарктом міокарда. Жінки зізналися, що порахували нездужання помилковою тривогою, вважаючи, що симптоми були викликані чимось іншим, але не серцевим нападом.

Читайте також: Хвороби серця і судин — результат роботи у певній сфері

Визначення стратегій по розширенню можливостей жінок розпізнавати симптоми серцевого нападу і звертатися за допомогою особливо важливо для молодих жінок, які піддаються підвищеному ризику серцево-судинних захворювань, кажуть фахівці. Щороку в одних тільки Сполучених Штатах понад 15 тисяч жінок у віці до 55 років помирають від серцево-судинних захворювань, які є причиною смерті для цієї вікової групи.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button