Поради

Монітори пацієнта для українських лікарень від компанії MedicalStore

Для постійного контролю біологічних показників людини використовують монітори пацієнта. Системи спостереження стали незамінними в процесі оперативного втручання, у післяопераційний період, під час інтенсивної терапії. Компанія MedicalStore https://medicalstore.com.ua/product-category/reanimatsionnoe-oborudovanie/monitory-patsienta/ пропонує обладнання для українських медичних закладів. На всі види техніки поширюється гарантія. 

Які життєві показники відстежують монітори пацієнта

Системи моніторингу призначені для того, щоб відстежувати життєві показники пацієнтів, які перенесли хірургічне втручання, перебувають під апаратами життєзабезпечення. Виробники техніки пропонують системи різної складності. Найпростіші монітори здатні показувати серцевий ритм, артеріальний тиск, температуру тіла. Складніші механізми сигналізують про рівень насичення крові киснем, частоту дихання тощо. 

Системи моніторингу діляться типи, залежно від вікової групи пацієнта. Для новонароджених (недоношених) малюків використовують неонатальні системи моніторингу. У дитячих лікарнях встановлюють педіатричні системи. Класичні монітори застосовують у лікарнях для дорослих пацієнтів. Крім основних показників, обладнання відображає персональну інформацію про людину, данні кардіограми, рівень заряду батареї, поточну дату та час. 

У яких сферах застосовуються системи моніторингу пацієнта

Завдяки встановленню систем моніторингу медичному персоналу набагато простіше слідкувати за життєвими показниками пацієнта. Як тільки відбуваються небезпечні зміни, прилад сигналізує про це. Відповідно до змін стану людини лікарі приймають рішення про застосування медичних процедур певного типу. 

Сфери використання систем моніторингу доволі широкі:

  • Анестезіологічна система. Обладнання дозволяє слідкувати за глибиною наркозу людини. Складні прилади відстежують сатурацію, серцевий ритм та артеріальний тиск. 
  • Реанімаційний монітор. Використовують для діагностики пацієнтів у важкому стані, які перебувають у реанімаційному відділенні. За допомогою приладу вдасться одразу помітити зміни у організмі людини.
  • Кардіологічний монітор визначає максимальну кількість показників серця людини. 
  • Палатна система моніторингу. Багатофункціональні прилади, які відслідковують великий перелік даних стану людини. У разі виникнення змін, прилад подає звукові сигнали, інформуючи про це медичний персонал. 

На які критерії потрібно орієнтуватися при виборі системи моніторингу пацієнтів

Монітори пацієнтів належать до складного та дорогого обладнання. Тому перед покупкою важливо проаналізувати ключові параметри техніки. Таким чином вдасться уникнути переплати за опції, які не будуть використовуватися. 

  • Бренд. Чим відоміша торгова марка, тим більше її продукції з’явилося на ринку. Отже, можна знайти відгуки покупців про різні види обладнання. 
  • Точність вимірювання параметрів. Навіть значна похибка у показниках відіграє роль під час лікування пацієнта. 
  • Надійність техніки. Важливо, щоб монітори могли працювати 10-15 років без потреби серйозного ремонту. 
  • Наявність витратних матеріалів. Краще обирати обладнання, до якого можна легко знайти датчики, спеціальний папір, калібрувальні балони тощо. 

Компанія MedicalStore пропонує медичне обладнання, витратні матеріали, комплектуючі до систем моніторингу стану пацієнта. Доставка техніки можлива у регіони країни, включно з її налаштуванням. Під час всього періоду експлуатації приладів на них діє гарантійне обслуговування. Детальніше про умови співпраці можна дізнатися на сайті магазину. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments