Наука

Грати в комп’ютер може бути корисно для здоров’я дитини

Все ще забороняєте своїй дитині грати в комп’ютерні ігри? Нове дослідження показало, що відеоігри можуть сприяти розвитку мозку, покращенню пам’яті, психічного здоров’я та успішності дітей!

Багато батьків сьогодні стурбовані впливом відеоігор на здоров’я та розвиток своїх дітей, і оскільки це захоплення залишається одним з найпопулярніших, дуже важливо зрозуміти, яку користь і яку шкоду вони можуть мати.

Команда дослідників з Університету Вермонта проаналізувала дані когнітивної та магнітно-резонансної томографії (МРТ) мозку майже 2000 дітей у віці 9-10 років. Ті, хто повідомляв, що грали у відеоігри три або більше годин на день, швидше і точніше запам’ятовували інформацію та контролювали свої емоції.

Вони також показали більш високу активність в тих областях сірої речовини, що пов’язані з увагою і пам’яттю, на відміну від однолітків, які ніколи не грали в комп’ютерні ігри.

Експерти пояснюють, що це захоплення може призвести до підвищення продуктивності при вирішенні різного роду життєвих завдань.

“Численні дослідження пов’язують відеоігри з погіршенням поведінки та проблемами психічного здоров’я. Це ж дослідження припускає, що таке популярне проведення часу також може мати когнітивні переваги, які заслуговують подальшого вивчення», – доктор медицини Нора Волкова.

Хоча ряд досліджень досліджував взаємозв’язок між відеоіграми та когнітивною поведінкою, нейробіологічні механізми недостатньо вивчені. Проте, наступного разу, коли ваша дитина буде довго грати в комп’ютерні ігри, не поспішайте її відволікати. Краще уточніть, у що вона грає – може, саме ця гра навчить його приймати складні рішення і підготує до самостійного життя?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments