Різні цікавинки

Мотивація або як вивчити німецьку мову

thanks_250Всі ми хочемо досягти досконалості в мовах, в першу чергу в німецькій.

У наш час володіння іноземними мовами – вкрай важливе вміння, і з цим важко сперечатися. Знання мов допомагає зміцнювати дружбу і взаєморозуміння між людьми. Загальна кількість мов і діалектів у світі наближається до п’яти тисяч. Вільне володіння іноземними мовами (і не одної, бажано) дозволяє більш широко використовувати безмежні можливості.

Багато людей задаються питаннями: «для чого мені знати ще одну мову, якщо я знаю німецьку? Навіщо мені ще вивчати англійську мову?» Друге важливе питання – як швидко вивчити німецьку мову?

З тим, що англійська мова – лідер за кількістю людей, які вважають її рідною або володіють нею, не посперечаєшся. Однак це не привід випускати з уваги інші мови. Володінням англійською мовою сьогодні нікого не вразити.

Але німецька мова – це теж одна зі світових мов. Саме вона і є, можна сказати, особливою цінністю не тільки для знавців і цінителів філології, але і служить для успішного позиціонування себе в суспільстві та моделювання свого майбутнього, націленого на успіх.

На вітчизняних сайтах інтернету пропонують наступні послуги – швидко вивчити німецьку мову, – мову, яка відіграє важливу міжнародну, комунікативну роль. Людина яка володіє німецькою мовою зустріне розуміння більш ніж 100 мільйонів людей, а в більшості європейських країн німецька мова є рідною. Більше ста тисяч чоловік на території Росії, України, Казахстану також є носіями німецької мови.

Крім того, німецька мова – одна з офіційних мов уряду ЄС при проведенні самітів і переговорів. Для більшості міжнародних проектів, як засіб вербальної і документальної комунікації використовується німецька мова. Тому кожен підприємець, що бачить себе в міжнародному бізнесі, просто зобов’язаний швидко вивчити німецьку мову (як відомо, «час – гроші»). Тому курсы немецкого в харькове допоможуть вам поглиблено вивчити мову і підготуватися до іспитів чи до ділових зустрічей.

Але швидко вивчити німецьку мову варто не тільки заради придбання престижної зарубіжної роботи або в цілях розвитку свого міжнародного бізнесу. Вивчення ще однієї іноземної мови благотворно впливає на пам’ять, покращує швидкодію розуму, кмітливість. Вивчення німецької мови збагачує внутрішню культуру, розсовує рамки пізнаного.

Німецька мова – це мова найбільших філософів світу. Іммануїл Кант, Фрідріх Ніцше, Артур Шопенгауер, Мартін Хайдеггер і багато інших мислителів були носіями німецької культури та мови. Дивовижна романтична поезія і лицарські романи також були створені за допомогою цієї мови. Тому, якщо швидко вивчити німецьку мову, праці зазначених попередників можна читати в оригіналі.

Німецька мова багатогранна і самобутня, як і вся німецька культура. Вона прекрасно передає і підкреслює особливості, душу, як Німеччини, так і німецької нації. Культура і творіння німецькомовного суспільства залишили свій слід в музиці, кіно, театрі, архітектурі. Великий внесок у розвиток мистецтва, живопису, кінематографі, інших видах людської творчої діяльності – все разом спонукає швидко вивчити німецьку мову.

Багато хто задається питанням: чи важка німецька мова для пізнання і розуміння? На це питання немає певної, однозначної відповіді, все залежить від безлічі факторів. Діти, які прожили половину зі своїх шести, семи років у Німеччині скажуть, що ні. Людині зрілій швидко вивчити німецьку мову вже не так просто. І різниця тут лежить в тому, як діти вивчають мову і як дорослі. Діти осягають мову в процесі спілкування, на рівні сприйняття. Вони навіть не замислюються над тим, розмовляючи з однолітками, переглядаючи мультфільми, граючи і, таким чином, вивчаючи мову. Дорослі ж сприймають все по- іншому. Вони шукають курси німецької мови для початківців, переглядають і прослуховують відео/аудіоматеріали з вивчення німецької мови. Однак, граматика, правила побудови мови, вміння читати, писати в останньому випадку присутні в систематизованому вигляді. З іншого боку, повністю і швидко вивчити німецьку мову, як і будь-яку іншу, практично неможливо. Навіть рідна мова люди вчать все життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button