Різні цікавинки

Як обирати срібні сережки

Серед великого розмаїття ювелірних виробів найпочесніше місце посідають саме сережки. Вони завжди притягують захоплені погляди та привертають увагу до обличчя, увиразнюють колір очей. Та варто лише потрапити в ювелірний магазин або відкрити сторінку каталогу спеціалізованого ресурсу, від великої кількості моделей, камінців і кольорів очі просто розбігаються – як у жінок, так і чоловіків, які обирають подарунок для коханої… Отож, що треба знати, що правильно обрати сережки зі срібла?

71fbcd19673db2288b798608971725c2

Види срібних сережок

Цвяшки — це скромні прикраси, які мають особливий шарм і кришталево-чистий блиск. Вони блищать у мочці вуха, немов краплинка роси на сонці. Більшість чоловіків вважають їх дуже сексуальною прикрасою.

Довгі срібні сережки бувають із різними підвісками, монетами, великими циганськими та східними кільцями й ланцюжками.

e84c3f2b8fd9f97a5aefa2f9191f41b4

Класичними видами сережок є фігурні – у формі метеликів, квітів, птахів і тварин.

Універсальним варіантом вважаються сережки-кільця. Їхній простий дизайн підкреслює природну красу обличчя жінки.

Та цим перелік моделей срібних сережок не закінчується, адже фантазія сучасних ювелірів не має меж:

  • кульки,
  • з камінням,
  • без жодних вставок,
  • кліпси,
  • ніжні філігранні та крупні гротескні і т.д.

Правильний вибір

Гвоздики універсальні й підходять як дорослим жінкам, так і маленьким дівчатам.

 

Довгі прикраси личать виключно жінкам із красивою шиєю. Однак вони жахливо виглядають на дамах із видовженим овалом обличчя. Тому їм варто віддати перевагу круглим чи крупним аксесуарам.

Класичні види прикрас теж підходять більшості дам і дівчат. Та обираючи сережки, слід звертати увагу на колір каміння. Він має контрастувати з кольором очей і таким чином підкреслювати його. Але блакитнооким слід врахувати, що синій камінь може зробити очі водянистими.

1897aeca6e048b7672f1b399091721e7

Повним жінкам треба уникати масивних сережок, а тим, у кого кругле обличчя — круглих. У такому випадку ідеальним варіантом будуть моделі з підвісками.

Для повсякденного носіння оптимальні класичні варіанти, зокрема фігурні моделі – як із вставками, так і без них. До вечірнього вбрання пасуватимуть яскраві вироби з великими каменями.

6100643177ab26000b0bf723f32b18a6

Молодій дівчині завжди до лиця скромні прикраси, не обтяжені великою кількістю каменів. Наприклад, із кільця й підвіски.

Жінці бальзаківського віку обов’язково пасуватиме блиск каменів в обрамленні срібла.

Зрілим дамам додадуть важливості й солідності масивні сережки з янтарем або перлами.

cac6ace1278fdec64bb64718ee6e61e6

І остання порада — купуючи сережки, слід керуватися й почуттями. Якщо подарунок обрано від чистого серця, він примусить світитися очі коханої яскравіше за коштовні діаманти.

Кнопка «Наверх»
Закрыть