Різне

Переваги відеоспостереження

foto_cikavosti_06.08.2014-05_resizedВідеоспостереження в даний час дуже поширене. Щодня кожен з нас бачить велике число розташованих на стінах будівель і стовпах камер, які невпинно стежать за людьми або контролюють транспортний потік. І навіть заходячи в якесь приміщення, ми частенько помічаємо націлені на нас об’єктив камери, незалежно від того, подобається нам це чи ні. І хоча деякі вважають, що системи відеоспостереження – це вторгнення в особисте життя людей, треба зауважити, що подібна технологія дозволяє вирішувати багато важливих побутових та виробничих завдань.

Відеоспостереження дає такі переваги:

1). Запобігає багатьом злочинам.
Психологія більшості зловмисників така, що вони не стануть здійснювати задумане ними злочин, якщо виявлять стеження за собою. Тому при виявленні камер злочинець, швидше за все, відмовиться від наміченого плану, так як навряд чи у нього є бажання піддавати себе такому очевидному ризику бути спійманим.

2). Підвищує продуктивність праці та дає можливість оптимізувати багато важливих операцій.
Багато керівників підприємств відзначають, що http://ipcctv.com.ua/ в офісних і виробничих приміщеннях сприяла підвищенню дисципліни. Також за допомогою камер полегшується завдання з виявлення проблем, які призводять до зупинки виробничих процесів, що дуже важливо, адже, як відомо, для комерційної фірми кожна зайва година простою небезпечна фінансовими втратами.

3). Допомагає довести факт правопорушення.
Якщо хто-небудь дозволив собі грубо порушити закон і камери відеоспостереження зафіксували дану дію, то потерпіла особа може бути впевнене, що порушник буде притягнутий до відповідальності за свій вчинок, оскільки оскаржити відеозапис в суді дуже складно, можна навіть сказати, практично неможливо. Саме тому відеореєстратори і користуються сьогодні таким великим попитом, так як вони є найбільш чесними і неупередженими свідками правопорушень.

4). Допомагає виявити істину в спірній ситуації.
Нерідко трапляється, що між людьми виникають конфліктні ситуації і всілякі непорозуміння. Наприклад, клієнт може пред’явити претензії працівникові комерційної організації або співробітнику будь-якого відомства, звинувачуючи його в некомпетентності або у злісному порушенні існуючих правил. І розібратися в таких інцидентах буває не так вже й просто, оскільки кожна сторона зазвичай стверджує зовсім протилежне тому, що заявляє її опонент. Зате якщо ведеться відеорегістрація, то дізнатися реальний стан речей не складає ніяких труднощів – достатньо просто переглянути той фрагмент запису, де зафіксовано початок конфлікту.

5). Дозволяє контролювати ситуацію на об’єкті через інтернет.
Комп’ютерні технології сьогодні зробили маштабні кроки, що дозволяє стежити за об’єктом з будь-якої точки земної кулі, де є доступ до глобальної мережі інтернет. Власникам нерухомості це дозволяє не турбуватися за збереження свого майна, перебуваючи у від’їзді, а керівникам підприємств дає можливість скоротити свої витрати на управління віддаленими відділами та філіями.

Очевидно, що встановлення відеоспостереження корисна всім – і великим комерційним підприємствам, і приватним особам, і державним установам, і правоохоронним органам. Завдяки новим цифровим технологіям ми тепер маємо всі можливості навести порядок в суспільстві і підвищити якість свого життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button