Авто

На дорогах Китаю вперше з’явилися повністю автономні таксі (відео)

Такі новини можуть порадувати не тільки любителів технологій, а й тих, хто зовсім не любить розмовляти з таксистами

Компанія AutoX запустила перший повністю безпілотний парк таксі в китайському мегаполісі Шеньчжень. Містом курсуватимуть 25 автомобілів без водія і навіть без віддаленого оператора.

Багато аналогічних компаній закріплюють за своїми машинами «операторів безпеки», готових взяти на себе керування транспортним засобом в разі виникнення проблем. Провівши ряд стрес-тестів разом з водієм, які тривали шість місяців, AutoX повністю відмовилася від будь-якого роду управління людиною, таксопарк компанії повністю автономний.

Таксопарк складається з 25 мінівенів Chrysler Pacifica, обладнаних радарами, камерами, високоточною 3D-картою місцевості і двома лідарами. Все це допомагає машині справлятися зі складними дорожніми сценаріями. Автомобілі також оснащені кількома датчиками сліпих зон, які, як повідомляється, здатні виявляти великі й маленькі об’єкти.

Компанія розмістила відео на своєму YouTube-каналі, в якому можна побачити, як одне з автономних таксі маневрує на вулицях міста, поступається дорогу пішоходам і скутерам і розвертається на перехрестях. І все це самостійно!

Як повідомляють представники AutoX, на цей момент таксі буде доступно не всім. Зараз машини все ще проходять випробування, але це серйозний крок для майбутнього запуску мережі безпілотних машин по всьому Китаю.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments