Відео

На Філіппінах на дівчинку напала русалка (відео)

На Філіппінах на дівчинку напала русалка. За інформацією місцевої преси, дивного морського мешканця помітили в прибережних водах.

Відомості про напад дивної істоти з’явилися на YouTube, на якому один з користувачів оприлюднив ролик з місця події. Мабуть, оператор є хлопцем дівчини. На кадрах видно, як вона вирішує скупатися в морі. Спустившись у воду, вона відпливла приблизно на десять метрів від берега. Після цього зйомка переривається, однак відновлюється через кілька хвилин.

Далі на ролику видно, як дівчина скаржиться молодій людині на те, що відчула щось під водою. В один момент на поверхні з’являється рука сірого кольору, яка хапає свою жертву за голову, намагаючись затягнути на глибину. Молодий чоловік, який знімав все, що відбувається, зробив спробу врятувати свою подругу, однак через кілька секунд вона сама виринула і почала швидко плисти до берега.

https://youtu.be/cJh_5W4Wi4c

Після інциденту постраждала розповіла, що відчула присутність чогось-когось у воді. В один момент її щось схопило за ногу, однак вона його відштовхнула. Вона подумала, що могла натрапити на рибу, що мешкає на мілководді. Місцеві дослідники поки не прокоментували дивний інцидент.

Кнопка «Наверх»