Відео

Дуже заразний і смертельний вірус знищує кроликів по всій території США

Надзвичайно заразний і смертельний вірус проноситься по всій території США і загрожує популяції кроликів. Заражені кролики можуть не проявляти ніяких симптомів перед раптовою смертю, або вони можуть страждати лихоманкою, набряком, внутрішньою кровотечею і печінковою недостатністю.

За словами офіційних осіб, вірус геморагічної хвороби кролів 2 типу є смертельним для диких і домашніх кроликів, але не впливає на людей або домашніх тварин, крім кроликів.

RHDV2 не пов’язаний з коронавірусом і поширюється тільки серед кролів, зайців і пікасів – маленьких гірських родичів кролика.

Ця хвороба була виявлена у кроликів в західних штатах, але швидко поширилася, і якщо її не зупинити, вона може знищити популяції диких кроликів.

«На жаль, ми також можемо спостерігати вплив на види, які залежать від кроликів як їжі, оскільки кролики є загальною здобиччю для багатьох хижаків», — сказала Діна Кліффорд, старший ветеринар по дикій природі CDFW.

USFW попросив тих, хто зіткнувся з появою хворих або мертвих кроликів, повідомити про це і бути обережними, не чіпати трупи, щоб звести до мінімуму поширення вірусу, який описується як дуже витривалий.

Мисливцям також рекомендується вжити заходів безпеки.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть