Головна / Фото / На Гаїті ураганом змило цілі міста (фото)

На Гаїті ураганом змило цілі міста (фото)

ООН запросила у донорів 120 млн дол. США для надання допомоги гаїтянцям в найближчі три місяці. Про це заявив генсек ООН Пан Гі Мун.

ed5b1d0796d3e262cf0ffb09dafa6b2b

На прес-конференції для журналістів у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку генсек ООН зазначив, що, за останніми даними, в Гаїті допомоги потребують 1,4 млн осіб. «Деякі міста і села були повністю змиті», — сказав Пан Гі Мун.

За його словами, в результаті повені знищені запаси продовольства і посіви. Повідомляється про руйнування або пошкодження 300 шкільних будівель. По мірі того, як рятувальникам вдається добиратися у важкодоступні райони, кількість осіб, які потребують допомоги, зростає.

Генеральний секретар ООН попередив, що стихійне лихо, яке звалилося на Гаїті може призвести до зростання інфекційних захворювань, у тому числі — до стрімкого поширення холери. Минулого тижня ООН направила в Гаїті групу фахівців для оцінки масштабів збитків і розмірів допомоги, якої потребують постраждалі мешканці.

Читайте також: 

ООН знаходиться в тісному контакті з гаїтянською владою, надає допомогу в проведенні рятувальних операцій і вже приступила до робіт з відновлення зруйнованої інфраструктури. У п’ятницю в ООН оголосили про виділення для Гаїті п’яти мільйонів доларів США з Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації.