Фото

Приголомшливий колаж з фотографій Місяця найнеймовірніших кольорів (фото)

Фотограф витратила 10 років на те, щоб відобразити 48 приголомшливих кольорів Місяця.

Італійська вчителька початкових класів Марселла Пейс завжди захоплювалася астрономією. Це спонукало її зайнятися астрофотографією, і протягом багатьох років її робота була обрана НАСА як «Астрономічна фотографія дня» і потрапила в шорт-лист престижної премії «Астрономічний фотограф року». Зокрема, компіляція 48 різнокольорових Місяців привернула до неї чимало уваги. Робота об’єднує зображення за 10 років і, будемо відверті, виглядає як витвір мистецтва.

“Під час ізоляції я сиділа вдома, тому у мене було багато часу, щоб озирнутися на свої старі роботи», — розповіла Пейс в інтерв’ю My Modern Met. “Переглядаючи свої фотографії, я вирішила вибрати всі повні Місяці, які я фотографувала з того часу, як почала користуватися цифровою камерою. Я вибрала 48 найяскравіших, зроблених під час сходу або заходу Місяця, або коли атмосферне розсіювання викликало цікаву забарвлення».

При цьому Пейс зазначила, що якщо ви цілеспрямовано хочете сфотографувати різнокольоровий Місяць, зовсім не обов’язково витрачати на це десяток років. Насправді лише на одній нещодавній фотографії, зробленій під час сходу Місяця, можна побачити всі різні кольори, які він приймає, піднімаючись по різних шарах атмосфери:

Marcella Pace

У той час як багато фотографій Пейс отримали високу оцінку, її барвиста композиція знайшла власне життя. Після того, як НАСА була обрана переможцем конкурсу в листопаді 2020 року, вона продовжує циркулювати в Інтернеті.

“Є щось привабливе в цьому фото, і я щодня отримую компліменти з цього приводу з усього світу, — зізналася Марселла.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button