Відео

На Марсі виявлений американський підводний човен

Уфолог Скотт Уорінг, вивчаючи знімки Марса в надії розшукати сліди стародавніх культур, виявив предмет, який своїми контурами нагадує невелику американську субмарину. За версією дослідника, човен могли побудувати марсіани або він загадковим чином потрапив на Червону планету з Землі.

Об’єкт, виявлений Уорінгом, має хвостовий плавець з трубоподібними виступами, добре збережені ілюмінатори. Уфолог звернув увагу на два стовпи, висоту яких складно визначити, а також пірамідальні ділянки. За розрахунками Уорінга, довжина човна становить близько одного метра, що вказує на невелике зростання інопланетян. Дослідник вважає, «субмарину» такої конструкції могли створити тільки розумні істоти. Можливо, на місці, де знайдено дане судно, перебував будівельний комплекс.

Колеги Уорінга висунули ще одну версію походження об’єкта. Вони вважають, що в пісках Марса загруз підводний човен часів Другої світової війни, який належав ВМФ США. Стовпи, помічені уфологом, дослідники вважають вцілілою рубкою, яка розкололася на дві частини. Субмарину могло занести на Червону планету силовим полем під час «філадельфійського експерименту» в 1943 році. Перевірити версії конспірологів можна було б, вимірявши точні параметри об’єкта, але поки це не представляється можливим із-за низької якості знімка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button