Відео

Відверте відео дівчат з проблемною шкірою стало хітом YouTube

Косметолог Ем Форд зняла відео, в якому наочно продемонструвала жорстоку реакцію передплатників її фотоблога, де є відображенням всього соціуму в цілому. Відео Ем, опубліковане на сервісі YouTube 1 липня, переглянули понад 1,5 мільйона разів.

Форд вирішила провести соціальний експеримент. Дівчина, яка страждає від акне (запальне захворювання шкіри), прийняла рішення бути чесною перед суспільством і самою собою і, і почала публікувати знімки до і після нанесення макіяжу, на яких чітко видно всі недоліки її шкіри.

За три місяці таких публікацій Ем отримала близько 100 тисяч жорстоких коментарів, в яких люди дозволяли собі такі висловлювання, як: «Я не можу на неї дивитися», «Що з її обличчям?», «Її обличчя виглядає огидно», «Вона коли-небудь вмивається?».

Ем показала, наскільки сильний вплив на сприйняття самого себе має думка оточуючих, а в деяких ситуаціях критика сторонніх людей може стати фатальною для людини з незміцнілою психікою.

«Однією з найважливіших проблем, з якою багато хто сьогодні стикаються, є те, що ми женемося за досконалістю, підганяючи свою зовнішність під стандарти краси. У цій гонитві багато забувають дуже важливу річ — ви прекрасні самі по собі», — каже Ем.

Дівчина впевнена, що її проект допоможе багатьом молодим людям, які страждають від того, що їх зовнішність далека від ідеальної.

«Я витратила багато років в гонитві за досконалістю. І знаєте, що я знайшла? Порожню оболонку, коли бачу своє відображення в дзеркалі. Не полюйте за досконалістю, ви ніколи її не досягнете. Зосередьтеся на тому, щоб бути кращою версією себе, наскільки це у ваших силах», — написала Форд під одним зі своїх останніх постів в фотоблозі.

Джерело

Натхнення: mirfactov.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button