Наука

NASA оголосило склад команди для дослідження НЛО

16 експертів у різних областях вивчатимуть випадки НЛО

NASA зібрало групу з 16 експертів, які проведуть наступні дев’ять місяців, розслідуючи випадки невпізнаних повітряних явищ (НВЯ), або, більш звично, НЛО.

Згідно із заявою космічного агентства, NASA зібрало незалежну групу дослідників для вивчення НЛО. Група, що складається з 16 експертів, почала роботу 24 жовтня.

У дослідницьку групу увійшов колишній американський астронавт Скотт Келлі, який провів на орбіті 520 днів в рамках чотирьох окремих місій, а також науковий журналіст з National Geographic, океанограф-біолог, генеральний директор компанії космічних технологій і керівник Федерального управління цивільної авіації США.

Яке завдання стоїть перед ними?

Основне завдання команди – створити дорожню карту для потенційного аналізу даних НЛО агентством в майбутньому. Вона зосередиться виключно на несекретних даних. Повний звіт планується випустити в середині 2023 року.

“Команда визначить, як дані, зібрані цивільними державними органами, комерційні дані та дані з інших джерел, потенційно можуть бути проаналізовані, щоб пролити світло на НВЯ. Потім агентство порекомендує дорожню карту для потенційного аналізу даних НВЯ агентством в майбутньому”, – йдеться в заяві.

Раніше ВМС США повідомили, що в їх базі знаходяться відеозаписи зустрічей з НВЯ. Однак відомство відмовляється публікувати ці кадри, тому що це “завдасть шкоди національній безпеці”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button