Фото

НАСА оновило легендарний знімок Землі, зроблений Voyager-1 у 1990 році

НАСА оновило легендарний знімок Землі, зроблений Voyager-1 в 1990 році. Фотографія, названа Pale Blue Dot, є одним з найбільш відомих знімків Землі.

Знімок Pale Blue Dot («блідо-блакитна точка») зроблений місією Voyager-1 з відстані 5,9 млрд км від Землі. Фотографія була зроблена в рамках місії під керівництвом вченого Карла Сагана, тоді ж зонд прислав фотографії знімки інших планет.

НАСА обновило легендарный снимок Земли, сделанный Voyager-1 в 1990 годуОригінал фотографії

НАСА вирішило реставрувати фотографію на честь її 30-річчя. Оригінальна фотографія складалася з трьох фотографій, зроблених зондом при використанні трьох колірних фільтрів. Нова фотографія має перебалансові фільтри, завдяки яким знімок став чіткіше, а сонячний промінь, що оточує Землю, став виглядати білим — так само, як сонячне світло виглядає для нас.

НАСА обновило легендарный снимок Земли, сделанный Voyager-1 в 1990 годуОновлена версія

Voyager-1 — автоматична міжпланетна станція, досліджує Сонячну систему з 5 вересня 1977 року. Основна місія космічної програми полягала в дослідженні Юпітера і Сатурна. Voyager-1 став першим космічним апаратом, який зробив детальні знімки супутників цих планет. По завершенні основної місії він приступив до виконання додаткової місії з дослідження віддалених регіонів Сонячної системи, включаючи пояс Койпера і кордон геліосфери. Voyager-1 є найшвидшим космічних апаратів, що залишив Сонячну систему, а також найбільш віддаленим від Землі об’єктом зі створених людиною.

НАСА обновило легендарный снимок Земли, сделанный Voyager-1 в 1990 годуФото Землі, Сатурн на передньому плані. Знімок зроблений місією «Кассіні» в 2013 році.

Натхнення: hightech.fm

Кнопка «Наверх»
Закрыть