Фото

Дивовижне перетворення: як грецькі ветеринари виходили хвору бепритульну собаку (фото)

Хвора безпритульна собака, мандруючи в околицях Афін, потрапила в поле зору служби порятунку після того, як одна з користувачок мережі Facebook розмістила у себе на сторінці її фотографію. Нещасна тварина так довго боліло коростою, що шкіра на його морді практично скам’яніла. Собака, яка звикла боятися, пустилася навтьоки, побачивши людей, що наближаються до неї, але рятувальникам все ж вдалося її зловити.

Собаку назвали Петрою, що в перекладі з грецького означає «камінь». Крім корости ветеринари виявили у неї безліч інших захворювань.

«Я не думаю, що до неї коли-небудь торкалися люди. Швидше за все, вони до неї навіть не наближалися», – каже працівниця притулку для собак «Save a Greek Stray».

Однак, працівники притулку не здавалися, і з кожним тижнем Петра ставилася до них все спокійніше. «Раніше, коли я гладила її, вона не отримувала від цього задоволення. Вона взагалі не розуміла, навіщо все це».

«Але через кілька місяців собака сама стала просити ласки, і тепер вона любить, коли їй чухають живіт, і навіть вимагає цього».

Зараз Петра повністю здорова, і потребує люблячого господаря, який забере її з притулку.

6.

7.

8.

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button