Фото

НАСА опублікувало фото Землі з Місяця, яке зняли в 1968 році

Дослідники з НАСА опублікували фотографію Місяця, яку зняв екіпаж борту «Аполлон-8», це сталося 27 грудня 1968 року. Астронавти повернулися на Землю після майже тижневого перебування в космосі.

Фотографію зняв екіпаж у складі Френка Бормана, Джеймса Ловелла і Вільяма Андерса. У НАСА відзначають, що це був перший політ людини в космос, який був запущений з космодрому Кеннеді у Флориді, перший, який досяг Місяця, а також перший, який вийшов на орбіту природного супутника Землі.

У НАСА додали, що автор фотографії Вільям Андерс. Дослідники вирішили опублікувати знімок напередодні 52-ої річниці зйомки. Астронавт описав цей момент у своєму інтерв’ю: «Аполлон-8» вже зробив кілька орбіт навколо Місяця, він побачив Землю під час перших обертань назад.

НАСА опублікувало фото Землі з Місяця, яке зняли в 1968 році

Але потім їм вдалося перевернути «Аполлон-8» і їх огляд на Землю покращився – на той момент ніхто в історії людства не бачив нашу планету з такої відстані.

«Я сказав« боже мій, подивіться на це! ». Ми не обговорювали це, але в інструктаж і плані польоту не було ніякого завдання зняти Землю. Але інші хлопці пояснили, що нам обов’язково треба зробити фото і дали мені камеру. У мене була єдина кольорова камера з довгофокусним об’єктивом і я зробив знімок », – згадує астронавт.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button