Головна / Фото / Перша в світі фотографія Бога опублікована в Мережі

Перша в світі фотографія Бога опублікована в Мережі

Перша в світі фотографія Бога опублікована в Мережі. Знімок далекого Всесвіту оприлюднив знаменитий астрофотограф. Фахівці після вивчення публікація розійшлися в думках.

Одні експерти вважають, що силует на фото належить невідомій галактичній сутності, інші стверджують, що це перша в світі фотографія Всевишнього. Представлений кадр викликав справжній ажіотаж і не тільки серед маститих уфологів, але і серед звичайних користувачів. Подібні фото з’являються не в перший раз, однак на новому знімку загадкова сутність ніби створена за образом і подобою людини. За однією з версій, розташована в сузір’ї Цефея туманність VDB 142, більш відома під назвою «Слоновий хобот», що складається з водню і пилу, які здатні створювати такі дивні образи. За іншою — на фотографії зображений Бог.

Дана гіпотеза підтверджується християнським вченням, відповідно до якого на небі дійсно мешкає якась Вища істота, що створила цілий світ. Вважається, то вона перевершує всі видимі зоряні системи космосу. При цьому ріст Творця, на думку деяких експертів, порівнянний з 20 світловими роками.