Фото

Подорож в Південну Корею (фото)

У той час як Північна Корея не сходить з перших шпальт світових видань, продовжуючи сипати погрозами і вимогами, Південна Корея оцінила можливі ризики та продовжила жити у своєму звичайному ритмі. За останні півстоліття Південна Корея перетворилася на передову державу, а її жителі швидко пристосувалися до нових цифрових технологій. В даний час в Сеулі проживають близько 11 мільйонів чоловік, що становить більше 20% населення всієї країни. (24 фотографій)

Люди фотографуються в традиційному корейському селі Bukchon Hanok в Сеулі, 5 червня 2012 року.

Вид Каннамгу, одного з найпрестижніших районів Сеула, 2 жовтня 2012 року. Знаменитий південнокорейський співак Сай виріс в цьому районі.

Чоловік переходить через струмок в Сеулі, прикрашеному ліхтариками до дня народження Будди, 6 травня 2013 року. (AP Photo/Lee Jin-man)

Продавщиця читає у своєму кіоску в центрі Сеула, 24 квітня 2013 року. (AP Photo/Kin Cheung)

Південнокорейські солдати займають позиції під час навчань з протидії тероризму на станції метро в Сеулі, 15 квітня 2013 року.

Танцюрист виступає на тросі в парку в місті Коян на північ від Сеула, 4 травня 2013 року.

Південнокорейський репер Сай виступає на концерті «Happening» в Сеулі, 13 квітня 2013 року.

Буддисти з ліхтариками крокують навколо інсталяції, що зображує національний скарб Кореї, буддійську пагоду Соккатхап, в центрі Сеула, Південна Корея, 23 квітня 2013 року.

Хлопчик торкається своєї голови, яку оголили під час церемонії напередодні дня народження Будди, у храмі Jogye в Сеулі, 3 травня 2013 року. (AP Photo/Ahn Young-joon)

Продавщиця сидить у своєму кіоску біля церкви в Сеулі, 19 квітня 2013 року. (AP Photo/Kin Cheung)

Жінка заснула в кав’ярні в центрі Сеула, 24 квітня 2013 року. (AP Photo/Kin Cheung)

Військовослужбовці південнокорейської армії і армії США біжать по засніженому полю під час спільних військових навчань в Пхенчхані на схід від Сеула, 7 лютого 2013 року. У навчаннях взяли участь понад 400 морських піхотинців з двох держав. (AP Photo/Lee Jin-man)

Амфібії морської піхоти Південної Кореї підходять до берега в димовій завісі під час спільних американо-корейських навчань по висадці десанту в Пхохане в 370 кілометрах на південний схід від Сеула, 26 квітня 2013 року.

Південнокорейські морські піхотинці беруть участь у спільних американсько-корейських військових навчаннях по висадці десанту в Пхохане, 25 квітня 2013 року.

Жінка переводить свого сина через річку в Сеулі, 13 квітня 2013 року. (AP Photo/Kin Cheung)

Близько 3500 пар поєднуються шлюбом під час урочистої церемонії в Церкві об’єднання в Капхене в 60-ти кілометрах на північний схід від Сеула, 17 лютого 2013 року. Релігійний рух «Церква об’єднання» було засновано Мун Сон Меном в Сеулі в 1954 році. У 1961 році Церква провела першу церемонію масового одруження, в якій взяли участь 33 пари.

Пожежники гасять Намдемун або Південні ворота, які займають першу позицію в списку національного надбання Кореї, 11 лютого 2008 року. Пожежа, що спалахнула в результаті підпалу, повністю знищила дерев’яну надбудову архітектурного пам’ятника. (AP Photo/Ahn Young-joon)

Жінки в ханбоках, корейських традиційних костюмах, виступають на церемонії відкриття відновленого архітектурного пам’ятника Намдемун в Сеулі, 4 травня 2013 року. (AP Photo/Lee Jin-man, Pool)

Президент Південної Кореї Пак Кін Хе в традиційному одязі присутня на церемонії відкриття відновленого архітектурного пам’ятника Намдемун в Сеулі, 4 травня 2013 року. (AP Photo/Lee Jin-man, Pool)

Діти фотографуються біля фонтану в центрі Сеула, 16 квітня 2013 року. (AP Photo/Lee Jin-man)

Інсталяція у Військовому меморіалі Республіки Корея у Seoul, 16 квітня 2013 року. (AP Photo/Kin Cheung)

Промоутери, що рекламують кафе, сидять біля бутиків в центрі Сеула, 8 квітня 2013 року.

Південнокорейські школярі беруть участь у навчаннях щодо дій в умовах землетрусу в Сеулі, 7 травня 2013 року. (AP Photo/Lee Jin-man)

Місцева мешканка проходить біля церкви в селищі Guryong в Сеулі, 16 квітня 2013 року. На задньому плані видно висотні будівлі в районі Каннамгу. (AP Photo/Kin Cheung)

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button