Поради

Настільний теніс в Києві

Настільний теніс — це відносно молодий вид спорту. За свою більш, ніж вікову історію, ця спортивна дисципліна зазнавала злети і падіння, але завжди знову собі повертала колишню популярність. Сьогодні ця гра знову займає найвищі позиції в рейтингу популярності. Нерідко в офісах організацій і установ персонал проводить час відпочинку в захопливих поєдинках. У повсякденному житті теж багато прихильників активного способу життя обладнають у себе на дачній ділянці місце для проведення змагань. А ті, хто не має у своєму розпорядженні спеціального майданчика, відправляються в фітнес-клуб «Гран-Прі», де можна цікаво і з користю для здоров’я провести час.

Цікаве дозвілля в клубі

Є дані, що сьогодні настільним тенісом у світі займається більше одного мільярда людей. Така популярність спортивної гри обумовлена ??тим, що вона доступна всім, незалежно від віку. Причому людина може займатися індивідуально або спробувати свої сили в командній грі. Але найголовніша перевага цього виду спорту полягає в тому, що заняття не вимагають серйозних фінансових вкладень. Якщо вас цікавить настільний теніс Київ — досить придбати зручну для тренувань форму, пару ракеток і кульки, а стіл для проведення змагань надасть клуб «Гран Прі».

У цьому фітнес — клубі кожен зможе:

• навчитися професійній грі під керівництвом досвідченого тренера;
• провести серію зустрічей з партнерами по клубу;
• взяти в оренду необхідний спортивний інвентар;
• підібрати зручний графік тренувань;
• взяти участь в престижних турнірах, організованих клубом.

Навіть новачки, які не мають навичок гри, в клубі «Гран Прі» досягнуто майстерності за умови регулярного відвідування занять. Адже тренування під керівництвом досвідченого фахівця допоможуть кожному охочому дізнатися секрети успішної гри, а також досконало опанувати ракеткою і м’ячем.

Чим корисний теніс для здоров’я

Крім всіх перерахованих плюсів, не можна забувати, що настільний теніс сприятливо відбивається на загальному стані здоров’я. Перерахуємо лише основні позитивні властивості цього виду спорту:

• раціонально підібрані навантаження покращують серцеву діяльність;
• тренування покращують координацію рухів і швидкість реакції;
• зміцнюють м’язи рук і ніг;
• нормалізує роботу дихальної системи;
• підвищує емоційний фон;
• в процесі занять тільки за одну годину спалюється близько 300 ккал;
• настільний теніс відмінно розвиває спритність;
• сприятливо відбивається гра на органах зору.

Цей список можна продовжувати, але і перерахованих плюсів досить, щоб зрозуміти корисність занять настільним тенісом. Адже не випадково багато успішних бізнесменів проводять своє дозвілля за столом для «пінг-понгу», як ще називають цю гру.

Чому варто записатися в клуб «Грант Прі»

Для настільного тенісу немає вікових обмежень, тому записатися у фітнес-клуб можуть діти 6 років і ті, кому вже за 60. Є кілька приводів якомога скоріше стати учасником:

1. Тренування дають хороше навантаження. Тільки за одну годину занять людина робить близько 4 тисяч кроків, а це істотна цифра.
2. Пінг-понг відмінно тренує мозок, оскільки ситуація в грі змінюється щомиті, а це змушує приймати блискавичні рішення.
3. Корисні заняття за тенісним столом для суглобів і зору.

І, нарешті, не можна забувати про значущість доброзичливої ??атмосфери, яка постійно панує в клубі «Гран Прі». Доброзичливе ставлення учасників клубу і персоналу додадуть позитиву в сірі будні, а маленькі перемоги в дружніх турнірах стануть запорукою майбутніх спортивних успіхів.

Кнопка «Наверх»