Поради

Навіщо бізнесу може знадобитись чат-бот?

Чат-бот — це програма для віртуального спілкування з користувачами в будь-якому популярному месенджері: Telegram, Instagram, Facebook messenger, Viber тощо. Чат бот замість живого співробітника відповідає на запитання клієнтів, допомагає вибирати товари, приймає і оформляє замовлення, тобто виконує роботу персоналу у будь-який час дня та ночі без вихідних та свят. Оперативно відповідаючи на запитання клієнта, причому у будь-який час, у тому числі неробочий, чат-бот допомагає прийняти швидке рішення про покупку, підвищує якість сервісу компанії.

Чат-бот автоматизує процес рутинного спілкування з клієнтами, заощаджує людський ресурс. Він може заощадити до 80% робочого часу персоналу та ефективно підвищити продажі компанії.  Створення чат-робота в Телеграм, Вайбер, Месенджер автоматизує процес рутинного спілкування з клієнтами, заощаджує людський ресурс і заробітну плату. Оперативно відповідаючи на запитання клієнта, причому у будь-який час, у тому числі неробочий, чат-бот допомагає прийняти швидке рішення про покупку, підвищує якість сервісу компанії.

Популярність чат ботів зростає лавиноподібними темпами: вони вже допомагають подати показники лічильників у всіх комунальних підприємствах, відповідають на запитання клієнтів, записують в чергу і на прийом, розсилають рекламу в соцмережах та інші важливі повідомлення.

Чат бот може бути корисним не лише бізнесу: прикольний бот для шкільного чату може розважати дітлахів і повідомляти їм важливі новини, доносити оголошення, проводити опитування, давати завдання. В групах територіальних громад, міст, селищ в Телеграмі чат боти також виконують багато корисних функцій, покращують комунікацію населення з місцевими органами влади, інформують, опитують, радять.

Щоб чат бот відповідав вашим вимогам, міг робити свою роботу і спілкуватись згідно заданого алгоритму, його слід “навчити” всім необхідним речам, тобто ретельно прописати все в програмі. Тож якщо вам потрібен такий якісний автоматичний помічник 24/7, зверніться за розробкою до професіоналів: маркетингове агентство EMSIDER створить такого чат бота, який буде відповідати саме потребам вашого бізнесу чи іншої вашої справи.

Один раз витративши кошти на замовлення розробки чат бота, далі автоматичний помічник буде працювати на вас абсолютно безкоштовно, не вимагаючи зарплати,  понаднормових і відпускних.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button