Авто

Навіщо вбудовувати магніти в дорожнє полотно?

Щоб забезпечити точність геолокації в своїх робомобілях, Volvo збирається інтегрувати магніти в дорожнє полотно. Проблема в тому, що надійне і точне визначення місця розташування роботизованих автомобілів – критично важливий аспект створення автоматичного транспорту.

Навіщо вбудовувати магніти в дорожнє полотно?

Система ГЛОНАСС / GPS і камери в деяких умовах можуть бути недостатньо ефективним інструментом. Однак, вбудовані в покриття дороги магніти ніяк не піддаватимуться впливу фізичних перешкод або поганої погоди.

Читайте також: Вчені створили дорожнє покриття, яке світиться

Щоб оцінити можливості магнітної геолокації, експерти Volvo створили випробувальну смугу на 100 м на власному полігоні біля Ґетеборга. Магніти з фериту розміром в 40 ? 15 мм були інтегровані в полотно на глибину в 200 мм, а експериментальний автомобіль був оснащений декількома датчиками, що реагують на магнітне поле.

При випробуваннях експерти оцінювали такі показники як діапазон дії, довговічність, надійність, ціна і проблеми з обслуговуванням інфраструктури нового типу.

“Дослідження показують, що магніти з фериту – надійне, ефективне і досить недороге рішення. При цьому нами оцінювалися ці показники і для дорожньої інфраструктури, і для датчиків автомобіля. Наступним етапом стане проведення досліджень в реальних умовах”, – сказав Йонас Екмарк, голова напрямку по активних системам безпеки Volvo.

Читайте також: Асфальт з вторсировини зробили в Іспанії

Технологія дорожнього магнітного полотна приблизно буде здатна доповнити інші системи по автономному управлінню. Зокрема, застосування магнітів може запобігти ДТП, які пов’язані з виїздом з обраної смуги руху. Щоб запобігти ДТП варто не забувати “переобути” ваш автомобіль з допомогою шин від Continental на  http://alfashina.ua/, де вас здивують доступністю цін.

Також вони ґарантують більш точну роботу снігоприбиральної техніки, що може допомогти запобігти пошкодженню об’єктів інфраструктури, прихованих снігом, приміром, знаків і розділових бар’єрів. Нарешті, магніти забезпечать можливість більш ефективно застосовувати саме дорожнє полотно – точне місцезнаходження автомобіля дозволить зменшити ширину смуг руху.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button