Головна / Авто / Найшвидший автобус у світі — 590 км / год

Найшвидший автобус у світі — 590 км / год

Талант і майстерність американця Пола Стедлер зробили його відомим на весь світ. Адже Пол став першим конструктором, який обладнав звичайний шкільний автобус реактивним двигуном, завдяки якому той може розвивати швидкість до 367 миль на годину (590 км / год).

21-11-15-foto-600x336-1

 

Автор рекорду, занесеного до Книги рекордів Гіннесса, разом зі своєю командою Indy Boys Inc., яка реконструювала автобус, замінивши звичайний двигун реактивним, який був попередньо знятий з американського винищувача Фантом. Зрозуміло, що школярам навряд чи буде дозволено роз’їжджати на такому автобусі, так як він створений тільки для проведення демонстраційних показів та встановлення рекорду.

Причини, з яких конструктор вирішив створити такий незвичайний автобус, він сам вважає досить вагомими:

«Ми створили цей автобус для розваг і для того, щоб звернути увагу суспільства на проблему наркоманії.»

Від первісної конструкції залишилося не більше 5% і вони припадають в основному на передню панель і дверні ручки. Решта комплектуючих збиралися звідусіль, але більша частина була запозичена у військового літака.

«Наша група проводить безліч виступів перед дитячою аудиторією, в яких ми намагаємося показати, що комп’ютерні ігри це не найкраще заняття, набагато корисніше зробити що-небудь незвичайне власними руками. Моє дитинство пройшло на фермі і в школі у мене були погані оцінки, та й взагалі різні коледжі й університети — це не моє. Навіть необхідні знання в механіці я придбав самостійно, але завжди намагався дивитися на світ, намагаючись побачити в ньому все цікаве і незвичайне «.

Залишається додати, що реактивний шкільний автобус для своїх поїздок використовує величезну кількість бензину — тонну на 2800 метрів.

Натхнення: ВСЕ САМОЕ САМОЕ НА ПЛАНЕТЕ [2015]